20. Prosince, v pondělí začne Minecraft Beta

Více než před rokem je pod vývojem Minecraft indev, nyní alpha.
V roce 2010 se Minecraftu hodně dařilo, podle Google Trends je vidět jak se
od září zvedla vyhledávanost Minecraftu. V 19:00 hodin Českého času,
se na Indie DB ukončí hlasování pro ceny nejlepší Indie.

A 20. Prosince v pondělí se Minecraft Alpha dostane do stádia Betaverze,
Notch to oznámil na svém blogu.
Cena se zvedne na 14.95 EUR a z licence se odstraní možnost mít všechny budoucí updaty zadarmo. Až vyjde finální verze Minecraft budou si ji ti kdo si koupí Minecraft Betu, muset koupit pravděpodobně znovu. Updaty a bugfixy v betaverzi budou zdarma.
Pro ty kdo si koupili nebo koupí Minecraft Alpha tato změna neplatí. Navíc se během pár dní objeví možnost nakoupit dárkové kupony ještě jako Minecraft Alpha účty a budou připravené o svátkách, ale půjdou aktivovat kdykoliv v Betaverzi nebo později.
Pokud nemáte paypal, můžete napsat na mail chlebon@gmail.com a zaslat peníze na bankovní účet z kterého pak zaplatím libovolný účet, viz odkaz vpravo koupit.

V betaverzi se chce Notch a jeho tým (Mojang) soustředit na vyladění obsahu, a brzy začnou přidávat kvalitní podporu pro modifikace se stabilním API. Mojang velice si váží autorů modů kteří už udělali spousty obsahu, od skinů přes texture packy až po složité grafické či funkční modifikace jako hey0mod a jeho velké množství pluginů.
Také chtějí do hry přidat nějakého nenápadného vypravěče, aby pomohl ze začátku rozjet herní zážitek a později ve hře nabídl nějaký cíl. Budou se více soustředit na testování a stabilitu s delším časem mezi updaty.

Tagged with: , , ,

Přihlásit se...

Zapomenutéheslo ?

Registruj se u nás!

Indikátor síly Hesla

Your password must be at least 8 characters long. To make your password stronger, use upper and lower case letters, numbers, and the following symbols !@#$%^&*()


Před registrací se ujistětě že jste napsali správný email a že v něm máte nějaké místo, hlavně uživatelé seznamu.