Nový server a irc mísnost na EFnetu #majncraft

Jelikož starý Athlon XP 3200+ s 1gb RAM a wifi připojením, nezvládal více jak 5 hráčů a měl problémy s plynulostí vlaků i s načtením větší plochy v případě že byl každý jinde. Naštěstí se na Slovensku našel velmi výkoný stroj na kterém teď server běží a zvláda vše na výbornou.
Na mašině 2x Intel Xenon s 16gb RAM a kvalitní 1gbit konexí běží server už více jak týden 24 hodin denně 7 dní v týdnů. Na server zavítaly už desítky lidí a server jich zvládne hodně najednou, tak neváhejte kupte a připojte se. Na irc můžete kontrolovat kolik hráčů a kteří jsou ve hře.

Render šel ale rozbil se, takže zatím dělamé tak parkrát týdně, viz tag render a beta-server stránka.

Na server se nastvil automatický render, každých 6 hodin. Západ je vpravo, Sever dole, Jih nahoře, východ vlevo.

Den

Noc

Nedávno se na serveru spustil plugin [CHAT] IRCPlugin 1.2 [131+] na irc síti EFnet kanál #majncraft se zobrazuje vše co se napíše ve hře, a příkazy !msg zpráva, lze psát z irc do hry a !players na zobrazení připojených hráčů.

Pro připojení do místnosti použijte libovolný irc klient (mIRC, Xchat, miranda). V Opeře klikněte na Nástroje -> Správce účtů…
Pokud ještě žádný nemáte hned dostanete nabídku na vytvoření, jinak v okně klikněte na Přidat. V okně zvolte Chat (IRC) napište jméno a adresu. Jméno na EFnetu může být pouze jedno pro jednoho uživatele, takže zvolte nějaké unikátní. Vyplňte Alias (něco jako jméno nebo přezdívka) a vyberte síť EFnet, Evropa. Pak v otevřeném okně Místnosti chatu klikněte přidat a místnost #majncraft. Když se vám nedaří pripojit, klikněte na účet->vlastnosti a změnte jméno nebo v záložce servery všechny smažte a přidejte jiný z některých EFnet serverů. Například irc.efnet.pl

Tagged with: ,

Přihlásit se...

Zapomenutéheslo ?

Registruj se u nás!

Indikátor síly Hesla

Your password must be at least 8 characters long. To make your password stronger, use upper and lower case letters, numbers, and the following symbols !@#$%^&*()


Před registrací se ujistětě že jste napsali správný email a že v něm máte nějaké místo, hlavně uživatelé seznamu.