Spolupráce

Majncraft.cz vznikl v polovině října, předcházel k tomu pár dní v signplayeru Survival modu, nastalo první nadšení a rozhodnutí zaplatit 10 euro, zajistit si tím celoživotní Minecraft updaty a možnost hrát multiplayer.
Nejdříve stačilo pár dní přes server v sítí hamachi, pak se rozjel server na veřejné IP.
Přidali se mody, pluginy a všelijaké video návody. A pak se oběvil nápad ty informace dát dohromady pro Českou komunitu. A tak se zaregistrovala doména, minecraft.cz uz byl obsazený od září, tak tedy majncraft.cz.

Rozjezd byl pomalý, přidalo se pár novinek o updatu informací o hře a odkazy, poupravil se server a čekalo se na updaty.
Hned ze začátku se přidala subdoména df pro Dwarf Fotress, ten je obsahově zatím pořád stejně prázdný ale už se na něj něco chystá. Pak subdoména budd o Buddhismu a DIY o softwaru a dalších udělej si sám věcech, taktéž zatím mrtvé.

Kolem Minecraftu se v posledních pár měsicích dějě kupa věcí.
Kromě zmínkách na blozích a förech se objevily české stránky specializované na Minecraft.


Stránky

Fóra

Blogy


Hlavně stránkách najdete docela dost informací, ale kupa je jich stejných. Myslím že je lepší když je co nejvíc kvalitních informací na jedné stránce než méně na několika stránkách. majncraft běží na wordpresssu a zvládne několik uživatelů, na Fóru je taky spousta místa. Kdyby se našli nadšenci kteří by měli jakékoliv zajímavější informace o Minecraftu nebo hey0modu a jeho pluginech jsou vítaní něco připsat. Připadně autoři stránek o Minecraftu by se mohli dát dohromady a spolupracovat ať už jenom ve sdílení novinek o updatu. Napište do komentářů, email chlebon@gmail.com nebo na fóra.

Tagged with:

Přihlásit se...

Zapomenutéheslo ?

Registruj se u nás!

Indikátor síly Hesla

Your password must be at least 8 characters long. To make your password stronger, use upper and lower case letters, numbers, and the following symbols !@#$%^&*()


Před registrací se ujistětě že jste napsali správný email a že v něm máte nějaké místo, hlavně uživatelé seznamu.