Používejte Disqus pořádně

Na majncraft.cz se za posledních pár měsíců objevilo spoustu komentářů.
Kupa z nich byla ale šedých hlav, teď už tyto anonymy mají hlavu základního skinu. Ale aby nebyli všichni stejné hlavy, musí se tito lidé přihlásit přes Twitter nebo ješte lépe přes Disqus.
Proto se prosím zaregistrujte se u Disqus a nastavte si avatara a další informace, budou se vám počítat počet příspěvků a počet oblíbených, nebo se přihlašte přes Twitter. Pod jedním účtem pak můžete psát komentáře i na df.majncraft.cz nebo crafthub a další weby s Disqus systémem.

Postup pro registraci na DISQUS
Pokud si otevřete Disqus.com můžete se zaregistrovat přes Sign Up pouze jako moderátor s nějakou stránkou. Ale stačí vám DISQUS Profile to comment a ten můžete používat/zaregistrovat na jakékoliv stránce která používá Disqus ( df.majncraft.cz crafthub.com a další..). Pod článkem stačí napsat komentář a přispět jako.., a v novém okně kliknout na Disqus a pod přihlášením na link Dont have one? Register a new profile – neboli Register a DISQUS Profile to comment. Tam stačí zadat email, přezdívku a heslo a je to.
Když zadáte stejný email jaký ste používali pro komentování jako neznámý host,
příspěvky se vám spojí. Pak už si nastavíte další informace o profilu, avatar, info, kontakt, propojení s twitterem atd.

Dále byli přidány rss z Notchova Blogu,CraftHubu kde se vyskytuje kupa zajímavých věcí a z reedit – minecraft, tam je teprva hromada věcí.

V Xmarks – Minecraft výpisu se dá najít několik dobrých odkazů, několik z nich z obřího Minecraft fóra. Některé jsem přidal do stránek Jak Začít, najdete je hned navrchu, pokročilé průvodce i FAQ pro začátečníky. Dále pár odkazů v Beta Server stránce a pod menu mody přidány Texture Packy.

Pokud víte něčem co by se tu na stránkách mělo objevit,ať už váš blog nebo jakákoliv zajímavost, stačí se registrovat, napsat příspěvek a počkat na schválení. Ti zodpovědní by časem měli možnost publikovat bez svolení.

Tagged with: , ,
 • Naneco sem klikl mam poocit ze na FB no uvidime

 • Anonym

  To je docela hloupost. Na disqus se mohou registrovat jen ti co chtějí mít na svým webu disqus. Pokud někdo nemá web má smůlu. To bych v článku fakt neuváděl.

  • Anonym

   Co je to za dezinformace? Ano na Disqus.com jde Sign Up pouze moderátora s nějakou stránkou. Ale pokud dáte chcete dát příspěvek na stránku kde funguje Disqus, stačí napsat koemntář a přispět jako a v novém okně kliknout na Disqus a pod přihlášením na link Dont have one? Register a new profile – neboli Register a DISQUS Profile to comment. Tam stačí zadat email, přezdívku a heslo a je to. Takže každého hned neposlouchjejte a ozkoušejte si sami.

 • Anonym

  Co je to za dezinformace? Ano na Disqus.com jde Sign Up pouze moderátora s nějakou stránkou. Ale pokud dáte prispět jako a Disqus a pod oknem přihlášení na link Dont have one? Register a new profile – neboli Register a DISQUS Profile to comment. Tam stačí zadat email, přezdívku a heslo a je to. Takže každého hned neposlouchjejte a ozkoušejte si sami.

  • Jak jsem už řekl, mělo to bejt v článku. A když už je nadpis „Používejte Disqus pořádně“ tak by jsi tak měl dělat i ty. Odpovídáš na můj komentář, ale ve stromovce to přispíváš nad všema.

   • Jo omylem sem napsal nový komentář, zas tolik jich tu není aby to nebylo přehledné, návod přidán.

  • Testovací účet od Pulce, ještě přípíšu návod na registraci pro pomalejší.

Přihlásit se...

Zapomenutéheslo ?

Registruj se u nás!

Indikátor síly Hesla

Your password must be at least 8 characters long. To make your password stronger, use upper and lower case letters, numbers, and the following symbols !@#$%^&*()


Před registrací se ujistětě že jste napsali správný email a že v něm máte nějaké místo, hlavně uživatelé seznamu.