Situace v Los Kokos – předběžné hlasování o názoru

Předem upozorňuji – tento článek obsahuje (ať už cenzurované) expresivní výrazy. Celkově je tento článek velmi emotivně a neobjektivně zaměřen, ale věřím že se mnou budou lidi z Majncraftu souhlasit.

Abychom všechno uvedli na pravou míru, protože se šíří různé špatné informace, hlavně díky tomu že v chatu byl bordel, a všichni mluvili páté přes deváté, tento článek pomůže ujasnit aktuální situaci.

V článku bychom vás taky poprosili o hlasování, abychom věděli o vašem názoru.

Takže, jak asi jistě víte – V Los Kokos nějakej mentálně retardovaný bu***ant (nebo jich snad bylo víc?) umístil po celym Los Kokos TNT a odpálil.
Ovšem, zdaleka to není taková sranda jak se zdá. Nemohl to být nějaký kretén, co se připojil, umístil a nechal odpálit. Los kokos je celé pod protectem a právo dostávaj jen ti, co tady chtějí stavět – takže je to někdo z nás.

V haj*lu.

Někdo, kdo se zk***eně přetvařuje, jak se mu tady s náma skvělé staví, ale jediné o co se snaží, je všechno doj*bat.

Nebudeme se tady dohadovat o tom kdo to byl. Jsou nějací svědci, někdo něco viděl nebo slyšel, někdo lže někdo ne. Všichni jsou sv*ně. A když někoho obviníme bude brečet že on to nebyl.

Touhle situací jsme se poučili – lidi jsou zku*vení bu*eranti, takže se musí na server dávat BigBrother, aby taky žádný ko*ot nic neničil, a když už aby byl potrestán – vážně, chování naprostých zakomplexovaných zkundyxicthů.
Hrozně moc bych jim přál, aby k nim domů přišel borec a roz***al jim celou kuchyň a nachcal do vany. Fakt, vážně.

Ale to už se bohužel stalo, a nikdo s tim už nic neudělá. Teď je potřeba něco řešit .
Za tu dobu vznikla spousta návrhů, jak se to dá vyřešit.
Teoreticky můžeme obnovit backup z 8.1.2011, někdy kolem rána. Ale to vůbec není dobrý nápad. Spousta lidí stihla za včerejšek postavit hrozně moc věcí. Nenecháme si prostě vymazat naše stavby jen kvůli zakomplexovanýmu děcku.
Nebo můžeme opravit Los Kokos. Ale to se nikomu nechce. No tedy – většině se nechce. Navíc taky v Los Kokos to poslední dobou hodně lidem laguje.
Můžem si naprdět do židle. Ale to sem vlastně nepatří.
Můžeme udělat nový město, tam přesunout spawn a začít odtama. Ale ježíši – hrajeme si na nějakej ultraslavnej velkej server? Upřímně, řekněte si sami pro sebe – kolik je průměrně na serveru aktivních lidí? Co tam fakt nechoděj AFKařit? Takovejch 8-10? Tak nějak. A Těhle deset lidí chcete dělit do dalších měst? Někdo bude chtít zůstat v LK, protože tam má prostě svůj barák a všecko. Další půjdou udělat nový město. Čtvrtina se rozbrečí a pude si dělat svoje město, protože to nechtěj mít na sněhu, nebo se jim nebude líbit že to je tady, nebo chcou mít chodníky posypaný solí anebo omg! Druhá čtvrtina se rozbrečí, že to město nezakládaj oni, protože přece můžou bejt ti lepší! Třetí čtvrtina bude stát na místě a brečet že chce VIP a ta čtvrtá pude stavět to nový město.
Můžem to označit za zkázu světa! Uhm… :/
Anebo uděláme novou mapu. Ale to zas budou všichni brečet, že se jim smažou věci. Včetně mě. Moje zas*aná diskoška a ulice u střílny. No couž. Každopádně by to přestalo lagovat a město by bylo nakonec jenom jedno.

Ale – tím vás nechci nijak ovlivňovat. Tohle je můj názor, a proto ho sem píšu, protože chci vědět ten váš. Dole je hlasování nebo krabice na komenty. Tak tam něco strčte.

[poll id=“3″]

Nezapomentě ale, že tohle hlasování nic nezmění!!! Je to jen přehled vašich názorů! Nikdo se tím nebude řídit. Všechno je na Pulci, nebo na kom. On řekne, co se bude a nebude.
Ne že někdo bude brečet že tu bylo to a to, omg!

A tadyhle se můžete podívat jak to někdo krásně rozmrdal.

Doufám, že jsem vám v tom některým udělal jasno, některým pomohl, některý rozesmál rádoby vtípkama a některý nas*al

Tagged with:
 • Shorty5

  100% souhlas … pověsit za pí.. co lávy

 • Kedaro

  Já to beru tak, že tato událost i když se stala a je to na nejvíš hrozné tak je to přirozené, když se něco takového stave v reálu nikdo nedá nějaký rollback a podobné blbosti je oprava a také přísnější hlídání, bude z nás policejní stát

  Na serveru se přece nemůžou stávat jen dobré věci, ale kde je dobro je i zlo :D

  Když jsem na serveru před několika týdny začínal Los Kokos byl v pohodě malý přehledný tak se mi líbil, teď je to tam přesrané, přebydlené, všechny bych odstěhoval do pr.ele a město bych zachoval, jako by nebylo dost místa po okolí, všichni to musí lepit na sebe, potom se divíte a brečíte když váš dům se vypaří kvůli jednomu atentátu

  A kdyby mě někdo po tomto rozepsání obviňoval, nemusí jsem v klidu, v Los Kokos nemám práva na stavbu

  • Jasně kedaro, to je fakt. To je fajn názor – tohle vítám. Každopádně – je jasný, že tohle nebylo omylem, ale schválně.
   Kdyby něco v reálnu odpálil několik desítek výbušnin po celym městě, tak to taky neni jen taková sranda. Faktem je – musí se to opravit. Ale tady se většinou dostihne ten co to udělal.
   Jinak k tvýmu názoru na Los Kokos – všechny města jsou přesraný i v reálu ;D
   Jináč „kde je dobro je i zlo“ si zapamatuju – je to fakt.
   Dík, kedaro ;D

 • serius95

  tak to asi opravíme. ale ty baráky co byli zničený tak přestěhovat za město ať je tam taky trochu prostoru pro obchody a podobný věci.
  ps. nějaký suroviny dodam na opravu ale nějak se nepřetrhnu než bude ten zkurvysyn zabanovanej

 • Vergis

  Tímhle se můj názor přiklání k vytvoření nové mapy.
  Po přechodu na nový server vypukl tak trochu chaos a všechno se zkoušelo.
  Teď by se mohlo začít znovu, s rozmyslem a plánováním.

  Na stavby v tomhle světě padlo obrovské množství práce a bude mi ho líto, ale nakonec mi bude stačit, když ho budu mít uložený jako mapu v singlu.

  A nějaké řešení všeobecného vandalismu a rozkrádání, které se začalo šířit, bude nutné, už mě to unavuje.

  • Kedaro

   Tak ještě jednou SERVER RESET NEBUDE !!!!!

   • Vergis

    Nerozčiluj se. :)
    Nevšiml jsem si, kde jsi to psal předtím, každopádně tohle je můj názor a podřídím se většině. Rozhodně mi nebude vadit, když tady zůstaneme.
    Prostě to chce všechno jen lepší organizaci.

 • M4D

  Pánové nejsem na Vašem serveru moc dlouho, ale nebral bych to tak vážně. Na hráčském světě (a teď nemluvím jen o MC) je spousta takových „stvoření“ a každý víme co si zaslouží, ale nesnižujme se na jejich úroveň. Chybami se člověk učí. Bral bych to jako šanci renovovat a zlepšit Los Kokos. Posunout ho do nové éry. Zároveň se zprovozní ten „Big Brother“ (či co to je) a pro přístě budeme připraveni. Takových „chytráků“ na netu je a je škoda si kvůli nim kazit náladu a rozčilovat se.

 • Gartik

  Přesně tak, tímhle se jen poučíme a víme, že ochrana je nutná.. na dobrou povahu se ve světě internetu už dávno nehraje. A ten co s Váma měsíc hrává denodenně tak z nudy to právě on udělá. Oprava bude stát nějaký čas.. ale nakonec se to opraví a už z toho bude jen vzpomínka.. ze vzpomínky, příběh, z příběhu legenda, z legendy báje :)

  Komu se nelíbí přeplácané město, ať odejde na vesnici.. nebo do divočiny.. tak jako já :) a má klid.

 • No děcka tak to vidíte, přemýšlím o nutné registraci podle těch co jsou registrovaní tady na wordpressu, už žádné volno ale to je stejně dost omezujicí a tak radši bych nechtěl. Nevydrží nic věčně takže i když se město rozbouchalo, tak se prostě musí opravit, seznam podezřelých máme, takže ten kdo to začal, pravděpodobně někdo komu vadilo staré město ví co si o něm ostatní myslí a snad se poučil. Příště budem připraveni a server opravdu uvidí úplně všechny. :P

 • thundercraft

  majko pod na server nesl jsem tam TNT

 • thundercraft

  nasel

 • No, takže asi fakt – opravíme město a bude všechno jak bylo. Podařilo se mi už opravit SelfArénu a budu tak i dál pokračovat.

 • Clarion

  Sice jsem hlasoval pro novou mapu, ale pokud škody nejsou závažného chrakteru, tak jsem pro opravu.
  Předpokládám, že Creepové jsou stále vypnutí,takže asi nešlo o jejich řádění v důsledku nahánění hráču.
  Jelikož jsem již několikrát opravoval pár věci v LK, na který jsem cestou narazil, tak se neštítím chopit se dřevěné lopaty a přidat ruku k dílu. mozolům zdar.

 • Jerry

  Spravte nove mesto alebo opravte to stare, len neresetujte server.

 • hej muzuse zeptat slo by udelat server i pro ty co hraji pres neoriginální verzi minecraftu ( hlavně ne přes hamatchi!!!)sry za moje prave jmeno ale mam to pres Facebook

Přihlásit se...

Zapomenutéheslo ?

Registruj se u nás!

Indikátor síly Hesla

Your password must be at least 8 characters long. To make your password stronger, use upper and lower case letters, numbers, and the following symbols !@#$%^&*()


Před registrací se ujistětě že jste napsali správný email a že v něm máte nějaké místo, hlavně uživatelé seznamu.