Vzpomínka na Los Kokos

Možná už víte že za nedlouho se z Los Kokos přestěhujeme a postavíme nové město. Pro tuto událost dělám vzpomínkový článek o Los Kokos. Ukážu vám některé budovy které mě nejvíce zaujali, stejně jako místa a historii.

[nggallery id=23]

Historie: Los Kokos byl založen omylem. Nejdřív byla postavena věž, a několik domů, pak si lidi začali zastavovat poušť a vznikl Los Kokos. Pro špatnej design a RedStonove lagování se Pulec přeci jen rozhodl pro přesunutí mapy.

No a tady je historie některých budov:

Podzemní Komplex: Tohle je doslova prokletý komplex. Původně byl zalozen jako Obchodovací centrum – ale jako každý ví z původních plánů se vyvine něco jiného. Ptáte se co? Totální propadák. Ano, tenhle komplex chvíli plnil svůj účel ale za nedlouho byl zničený a zavál ho prach času. Bohužel. Autorem komplexu je: Majko.

„Minecraft“ Institute of Technology: M.I.T. byl původně postaven pro testování RS Obvodů. Trochu později v něm vznikli replikátory – duplikování itemů. Spůsobovalo to však ohromné lagování a tak se pozdeji zničil Power Generator. Asi 5 dní na to byl M.I.T. Totálně zničen. Mě a PacManCz napadla rekonstrukce – vyžadovalo si to ale spoustu materiálů. 3 hodiny těžké práce na to byl M.I.T. úspěšně zrekonstruován a uveden do provozu. Teď, bez replikátorů si na něj už nikdo nevzpomene a zůstane navždy zavát prachem času.

Majkova „Diskotéka“:  Bouda plná redstonu která zatěžuje server a klienta. Výsledný efekt však přeci jen musím ocenit. Diskotéka pěkně bliká a je to sranda. Práci to určitě dalo takže oceňuji. Autorem je: Majko.

Thomiho dům: Thomi má určitě nejpozoruhodnější dům v Los Kokos. Ohromný dřevěný dům, který však má příliš mnoho pochodní a Pulcovi se to nelíbilo, tak udělal s Kedarem video jak spaluje Thomiho domek. „Vždyť je celý ze dřeva, no“ – (obhajoba Pulce). Stavba zabrala 3 týdny.

No snad nezapomeneme na Los Kokos nikdy a zůstane nám v paměti navždy. Stavby které sme udělali měli to kouzlo a tohle město – i když nebylo nejlepší – je pořád nezapomenutelné. Muzeum, Hotel, Úžasné domky, Podzemní komplex, M.I.T., Diskotéka Majka, ulice U Střílny, Kolo života, Thomiho dům, Muzeum, Vyhlídkové věže, Aréna, Gartikova věž, Black Mesa Mountain, Vlakové stanice SGvlaka, City 17 Station, Desert Base, Soud, Přehrada, a mnoho, mnoho dalších. Tady sme prožili několik měsíců a nikdy to nezapomeneme. No než se dostaneme k další „éře“ tak si dejme minutku ticha a vzpomínejme co sme zažili. Děkuji za přečtení a doufám že další město bude možná i lepší než Los Kokos :)

 • Plecharts

  Tak bude nová mapa nebo se jen stěhuje? Pokud se jen stěhuje tak bych byl pro sprovoznit Stargate…

  • taky doufam že se jen stěhuje a ne nová mapa

   • ThomiSX007

    Bude nova mapa, dnes nebo zitra ;)

    • Včera jsem psal zítra večer, takže možná dnes, ale zatím to vypadá bledě…
     2 Plecharts a Protomace, viz na forum – http://forum.majncraft.cz/viewtopic.php?f=24&t=54

     Mapa se přesune, časem bude možnost se tam vrátit, ale omezeně, a žádné předměty mezi světy.

 • ThomiSX007

  Skvely clanek ; diky za zverejneni meho domu :).. Na nove mape se muzete tesit na mnohem krasnejsi dum odeme a krychlika ;)))

  • Anonym

   Hlavně ať není zase tak šíleně přesvícenej, na tom renderu to trochu kazilo.

 • Hezký článek. Dík.

 • Diaemus

  Nepíše se „Z obrázky“ ale s obrázky, jako S kým, čím – 7. pád.. ale jinak dobrý článek.. ;)

  • Já nic, za to všechno může medzerník! Já muzikant. :D
   Už je to spravené ;)

 • DreefiCZ

  Prosím vás,jak se můžu připojit na server? Když vložim IP tak mi to napíše Bad Login…pls kdyžtak skype jester334

 • Gigabiteradio

  Prosím také . MAm beta 1.02 ( skoušel sem i tu vaší verzy .. ) ani v jednom nejde .. Píše že : You are not on the whitelist enbo něco takového :( Prosím skype : Bond353 nebo icq .. 633155520 spěchá prosím

 • kijnaj

  Taky mi to furt nejde. Když se chci pripojit na tu ip adresu co je napsaná bod hlavním minecraft servru týhle stránky tak mi to kaky rekne :You are not on the whitelist. mohlibyste nekam napsat jak to teda mam udelat.

Přihlásit se...

Zapomenutéheslo ?

Registruj se u nás!

Indikátor síly Hesla

Your password must be at least 8 characters long. To make your password stronger, use upper and lower case letters, numbers, and the following symbols !@#$%^&*()


Před registrací se ujistětě že jste napsali správný email a že v něm máte nějaké místo, hlavně uživatelé seznamu.