Drobné změny v pravidlech – „Use your brain!“

Jelikož se u nás na serveru najdou někteří neslušní hráči, kteří si nové pravidlo o nezamknutých truhlách vyložili po svém a začali obcházet dům od domu a hledat nezamčené truhly, rozhodli jsme se pro menší změny v pravidlech našeho serveru, které odedneška vstupují v platnost.

Všichni jsme tu jako taková veliká rodina, takže zde nestojíme o žádné vyčůránky, kteří si neváží práce a úsilí ostatních a kteří hledají díry v pravidlech, aby pak mohli říct „Vždyť to v pravidlech nebylo zakázané!“

Hraní na našem serveru není právo, hraní na našem serveru je výsada! Proto všem hráčům doporučuji projít si pozorně celá pravidla, protože neznalost neomlouvá!

Především tato dvě pravidla:

#1: POUŽÍVEJTE MOZEK! Máme zde hodně pravidel, ale rozhodně zde neplatí „Co není zakázáno, je povoleno“ a jakékoliv pokusy o zneužívání a obcházení pravidel, či nesportovní, křivácké a sprosté chování budou na základě tohoto pravidla přísně trestány!

#26: Bedny se zamykají přes plugin LWC (návod níže), nezamčená bedna je nechráněná a náhrada případné škody se nekoná. Zloděj může být potrestán dle osobního uvážení moderátorů, na základě jeho předešlého (ne)čestného chování na serveru a s ohledem na základní pravidlo #1.

 • Kedaro

  ti lidi to provedli, dostali ban a pak následně unban, to nikam nevede když tam pořád budete pouštět svině

 • Dzafi

  konečně se to s těma bednama trochu vymyslelo líp

 • Bořek

  Akorát o těch dungeonech jsem tam nic nenašel, takže když nějaký najdu (bez použití cavemapy) tak ho můžu normálně zpracovat?

  • dwi

   Samozrejmne, ze si s nim muzes udelat co chces. To se snad do pravidel ani davat nemusi…

   • Bořek

    No že Pulec se o tom minule zmínil ve smyslu že by se to němělo…

 • Mistr El

  Zdravim, vim, ze to sem nepatri, ale chtel bych se dostat na whitelist, ale nwm jak. Proč nemůžete hodit do placu například jeden mail na kterej by se případní zájemci hlásili? Pokud vám jde tolik o eliminaci blbců ze serveru, tak ani sebelepší pravidla či snad složitý přihlášení, nemůžou tenhle problém vyřešit úplně. Byl jsem na vašem serveru ještě před zavedením těhle pravidel a co jsem viděl, tak největší problémy nebyli s obyčejnejma hráčema, ale spíš s těma který měli různý privilegia…

  • dwi

   S novym svetem se jiz itemy negivuji a v drtive vetsine se vse stavi z rucne vytezenych materialu.

   A pokud chces na whitelist, je pouze jedna jedina moznost. Jit na IRC a tam se zeptat. Neni to nic sloziteho a se zajemci o pridani si popovidame. Je to mnohem lepsi a krapet osobnejsi, nez prochazet haldy mailu a pridavat lidi, se kteryma jsem neprohodil ani jedno slovo.

   Pokud se tohle nekomu zda jako slozite prihlasovani, tak na nasem serveru nema asi co pohledavat.

 • QueenMan

  Akože dávať bany za to že ste princezny ktorým ked poviem slušne svoj názor na nich sa urazia a začnú sa hrať na pánov kráľov…omg ako ste ešte písali že nechcete deti na serveri a pod. toto je príklad že ste deti…lebo riešiť veci takto vie len decko…inak tie veci som mal v úmysle vrátiť majiteľovi ako sme sa dohodli…

  • QueenMan

   okey už je to vyriešené…

 • Ahoj, chtěl bych se zeptat ja kse připojím na váš server ? Mam Beta 1.3_01. KDyž dám loggin tak mi to vyhodí hlášku Failled to loggin : Bad Loggin. JEstli někdo můžete poradte díky :)

  • dwi

   Musis byt na whitelistu (to se zarizuje na IRC) a musis mit Minecraft koupeny

   • A neznáš nějáký free server ? Zkoušel jsem jich hodně, ale všechno Bad Login :(

    • Ferluci

     omg, trapnej warez….

 • Chjo proc jen si nemoh stahnout to irc Mistře Ele :D a tam se zeptat tak jak sem ti nekolikrat rikal

 • Několikrat sem se ptal na IRC, ale nikdy žádná odpověd. Co dělám špatně?

  • dwi

   Spatne delas to, ze se zeptas a pote odejdes. Necteme to 24/7 nonstop, takze kdyz si to precteme a ty uz tam nejsi, tak te asi tezko muze nekdo pridat.

Přihlásit se...

Zapomenutéheslo ?

Registruj se u nás!

Indikátor síly Hesla

Your password must be at least 8 characters long. To make your password stronger, use upper and lower case letters, numbers, and the following symbols !@#$%^&*()


Před registrací se ujistětě že jste napsali správný email a že v něm máte nějaké místo, hlavně uživatelé seznamu.