Majncraft.cz Stream běží

Ještě za doby starého světa běžel majncraftstream a streamoval jsem gameplaying z Minecraftu. Tehdy to nemělo cenu. Ovšem dnes jsem zjistil, že cenu to má, a opět jsme jej rozjeli! Co to pro vás znamená?

Především vám přinášíme nový zdroj zábavy! Nyní pro vás budeme živě streamovat, jak hrajeme Minecraft, a vy s námi můžete komunikovat přes chat! Představte si tu spoustu možností, která se pomocí live streamu dá dělat.

Majncraft.cz stream - na webu

Náš prozatimní produkční tým tvoří  čtyři lidi. Já – tedy Majko, jezisek1, crazyprogrammer a Protomace. Všichni se snažíme přinést vám zábavu v podobě live streamu.

A co že jsem se tak rozhodl majncraftstream obnovit? Bliklo mi to ve chvíli, kdy jsem viděl zaplněný Majncraft.cz hlavní stránku videi a jinými vstupi, kde se lidi přestali bát fouknout do mikrofonu a bez ostychu komentovali svá videa přímo při hraní.

Ale samozřejmě – protože teprve začínáme a Majncraft.cz Stream jsme spustili teprve v neděli, žádáme si od vás trochu trpělivosti a tolerance. Všechno testujeme – většina z nás nikdy takhle pro větší publikum nestramovala. Všechno se to vybrousí až v průběhu nabraných zkušeností.

Navíc – nechceme se hrát na nějakou uznávanou internetovou televizi. Je to jenom a pouze stream pro komunitu Majncraft.cz, ale i přesto se snažíme do toho zahrnout trochu profesionality, aby se vám sledoval stream komfortně.

Protože nemáme finanční prostředky ani na pomyšlení o vlastním stream serveru, stramujeme pomocí služby Livestream.com, která nám nabízí streamování zdarma. Tato služba je dost kvalitní, ale i přesto se mohou vyskytnout nějaké problémy. Proto, vždy jak se něco stane a nebude se vám to líbit, nezapomeňte si říct v duchu „vždyť je to zadarmo, tak co chcem!“.

Majncraft.cz stream - vysílací studio

Aktuální vysílací plán je špatný, protože jaksi – není žádný. Ano, je to tak. Prozatím fungujeme pouze na způsob živých vstupů, které si bere vždy ten, co má čas a chuť. Později připravíme trochu přesnější časový plán, a rozvrhneme si, kdy, kdo, co a jak bude přibližně vysílat. Taky ale chceme upozornit – nejsme autobusy nebo vlaky, takže nejezdíme na čas. Čas bude vždy silně orientační, a mnohokrát se může stát, že se program jednoduše bude muset odložit. Máme své vlastní životy, a Majncraft.cz Stream děláme ve volném čase. Proto pochopte, když to občas nebude možné :)

Důležitá věc, kterou potřebujeme. Diváctvo – vás. Chceme abyste nás sledovali, abyste nás objektivně hodnotili, abyste s námi komunikovali, abyste se pobavili. O tohle nám jde, a doufám že nám to oplatíte sledovaností, a že o našem kanále řeknete třeba i kamarádům co Majncraft.cz neznají.

Za celý produkční tým bych vám chtěl poděkovat, že nás v tomto projektu podpoříte, a že na nás budete čumět :D

Pokud budete mít zájem cokoliv k tomuto projektu říct, nebo se chcete k nám připojit, nebo si přečíst nejnovější informace, navštivte fórum! Bude tam opravdu úplně všechno!

 

Přihlásit se...

Zapomenutéheslo ?

Registruj se u nás!

Indikátor síly Hesla

Your password must be at least 8 characters long. To make your password stronger, use upper and lower case letters, numbers, and the following symbols !@#$%^&*()


Před registrací se ujistětě že jste napsali správný email a že v něm máte nějaké místo, hlavně uživatelé seznamu.