Metro

Jak jste si asi všimli tak vzhledem k tomu že se minecart mánie vypnula (resp. není zaplé zlepšení boosterů) přestala fungovat většina tras metra. Následující informace jsou pouze k částem metra spravovaným mnou tj.

– Kompletní metro ve Vegas

– Linka D

– Linka Vegas – Panství

 

 

Metro ve Vegas je zatím nefunkční vzhledem k tomu že je asi nejméně využívané ze všech tří tras tak se na něj dostane jako poslední.

 

Linka z Vegas do Panství je funkční ale pouze ve směru Vegas -> Město. V tomto úseku je povoleno jezdit v protisměru, ale při přepravě Město -> Vegas můžou pořád vznikat určité drobné potíže jelikož trať je spíše stavěna na jednosměrný provoz.

 

A nakonec linka D.

Všichni asi víte že linka D je v opravdu katastrofálně dezolátním stavu. Zatím se mi povedlo opravit pouze malý úsek a to Město – Stadion. Vzhledem k tomu že na několika úsecích chybí koleje, skoro nikde nejsou funkční boostery nedoporučuji zatím používání této linky. Postupně budu otevírat další stanice jak zprovozníme systém boosterů. Vždy se to bude otevírat směrem od stanice město tj. například Město, stadion, Lordova, Torchwood atd.

Pracuji co nejrychleji abych uvedl trasu do funkčního stavu ale i tak to chvíli potrvá. V současnosti je linka D moje priorita #1. Nyní vám ukážu takový orientační nástin toho co plánuji s linkou D „provést“

1. Uvést do funkčního stavu (boostery, stanice,..)

2. Upravit tunely – stěny (obložit stěny [podlahy a stropy taky!] tunelů stonem)

3. Upravit podvodní části

4. Upravit osvětlení aby bylo stejné po celé trase.

5. Sehnat dostatek vlny na modrý pruh na stropě ve všech tunelech. (pro ty co neví tak modrá je barva linky D)

 • Mikegun

  Aspoň vim proč tě nikde nemužu najít. 

 • Dumbass_CZ

   Přeji mnoho štěstí.BTW:Doporučuji mít u sebe modrou barvu kdyby jsi našel nějakou ovečku tak ji barvičkou obarv ale snad to víš :)

 • aleth22

  kdo zna na servru 1.5_01 nakej multiplayer pls napiste mi na email m.holubik@seznam.cz pls nepiste mi spamy

 • Anonym

  S tim pruhem mě to nenapadlo (nikdy) udělat tohle v metru – samozřejmě u mě na serveru. A s opravam ti to nezávidim, mam svý zkušenosti..

 • JacksonCZ

  heh nemyslím že náš ostrov obaleny shugar canema je veledílo :D ale díky moc

Přihlásit se...

Zapomenutéheslo ?

Registruj se u nás!

Indikátor síly Hesla

Your password must be at least 8 characters long. To make your password stronger, use upper and lower case letters, numbers, and the following symbols !@#$%^&*()


Před registrací se ujistětě že jste napsali správný email a že v něm máte nějaké místo, hlavně uživatelé seznamu.