New Vegas zažívá BOOM!

V posledním měsíci se do New Vegas opět vrátila horečná stavební činnost. Hlavní ulice, „Strip“ se dočkal svého prodloužení směrem na sever a po jeho stranách ihned začaly růst nové komerční budovy. Za zmínku stojí obvzláště hotel Bellagio, který se brzy stane architektonickou perlou New Vegas. Naproti hotelu Bellagio naopak vyrostl zástupce moderní architektury – budova firmy Processor Inc. Interior Design. Ihned vedle je modeznizována bývalá budova firmy Atlantis a.s. na sídlo stanice Majncraft Stream.

Ani na jiných místech po Vegas stavaři neusínají na vavřínech. Bylo dokončeno hlavní vlakové nádraží ve Vegas, muzeum Pyramida dostalo face-lift a uvnitř přibudou další komerční prostory. Za budovou Creep Arény vzniká nemocnice pro ošetření raněných gladiátorů.  Na Golden island již leží základy pro budovu opery.  Pobřežní cesta přijala několik nových budov, vzláště nový Naajt Claab.

Město New Vegas se těší na všechny turisty, kteří ho navštíví. Dále děkujeme za přízeň developerům, sponzorům a všem kteří svojí prací přispěli městu New Vegas.

 

[media url=http://www.youtube.com/watch?v=E5oC7YQV1ec]

 • Voajmaster

  to je super

 • Koziáš

  užasný, nejrači bych tam taky hrál :D :D :D :D :D :D :D 

  • Skarijj

   tak hrej ne?

   • Koziáš

     nj ale já nevim co to je ten whilelist a komu vlastně napsat a minecraft mam koupenej, ty někde hraješ??????????

    • tam te napisou aby so se mohl conncenout

     • Koziáš

       jo a co to conncenout??? :D :D :D :D

     • Kenny

      myslel tím samozřejmě Connectnout, jakože přihlásit do hry

     • Koziáš

       no ale to musim napsat nějaký určitý osobě ne???

     • zirko123

      twl koziáši máš ty vlastní hlavu vůbec.. co je těžký na tom si to pčečíst i druhák to zvládne líp … omg  

     • Koziáš

      já sem druhák :D :D :D :D 

    • Anonym
     • Koziáš

      nemužeš  mi napsat popis na co mam udělat potom co zadám svůj nick pls….?

 • Doublle

  Jojo Vegas roste jako sviň ! Např Club Naajt Claab se dnes velmi rozšíří tak proč sakra nenavštívit naše ku..vsky dobré město ? :D

 • Ja nechapu, na vasem serveru mi pada hra, proste hraju a najednou proste se minecraft vypne.

  • Debyl

   a neni to problem javy?

  • zirko123

   a nebo nastav render distance na normal, na far mi to taky občas spadlo

 • Skarijj

  JOO moje mesto :)

 • Tutifus

  lol ze všech vil a vilek je tam zrovna záběr na tu mou xD

  ale GJ, škoda že trošku kratší (půlka videa jen úvod) ale jinak super :)

 • maidx

  Vegas vypadá krásně.  Jo, chtěl bych se omluvit že jsem byl delší dobu neaktivní, nebyl prostě čas na hraní. Kdysi dávno jsem začal stavět v pyramidě obchod. Nedostavěl jsem ho. Takže pokud ještě neustoupil jiné stavbě, tak ho klidně zlikvidujte i s bednami, protože se ještě nějaký čas nepřipojím. Děkuji.

  • maidx

   Tak nic no :D Nebořit. A já jdu pařit :)

 • Trochu od tematu jak se jmenuje píenička z videa??

 • kari97

  ten slavny zapad slunce nad golden gate jak 10x prosils o zapad slunce :D

  • pihik

   kari ty hravas css ?

 • Mitchel

  Johny cash – ghost riders in the sky je song ;)

 • Anonym

  Aaaa… můj balkon ve Snowball hotelu! :D :D

 • pihik

  twl mas to fakt w pohode :D a das my skype ?

 • fuka10

  a co event hangover(pařba ve vegas)

 • Dixxcz

  A zase to kopírujeteod nás? Ubožáci….. (Minecraft.xservers.cz) (můj nápad na new vegas vznikl před 7 měsíci)…. Už jste vážně trapní….

  • Freeze425

   A jak dokážeš, že od tebe kopírovali ??? Spíš jsi ty ubožák, pokud ti nedojde, že může mít více lidí stejný nápad.. A jestli se chceš dohadovat, kdo dřív… vem si autíčko a běž si hrát na píseček ;) 

   PS.: A ano, víme, že jsi měl to autíčko na písečku jako první, prosím nebreč nám tu ;)

   • host

    vas komentar me dostal :D ano je nahoda ze tady na strance je new vegas stejny napad a nebo ste to vzali vy od nas 

  • Freeze425

   A jak dokážeš, že od tebe kopírovali ??? Spíš jsi ty ubožák, pokud ti nedojde, že může mít více lidí stejný nápad.. A jestli se chceš dohadovat, kdo dřív… vem si autíčko a běž si hrát na píseček ;) 

   PS.: A ano, víme, že jsi měl to autíčko na písečku jako první, prosím nebreč nám tu ;)

  • Star- Trek

   Vážený pane Dixxcz. Jediný trapák a ubožák jsi zde ty a to z těchto důvodů:
   A) Nikdo nemá jakékoliv exluzivní práva na stavbu čekoholiv Minecraftu. Minecraft je pískoviště, každý si může dělat co chce, proto se nevyhneš tomu že někdo dostane podobný nápad. Naše město se jmenuje New Vegas, ale jedná se o volnou inspiraci, spíše je to velké moderní město. 

   B) O xservers jsem slyšel až v momentě, kdy jakýsi inteligent s nickem „Prdel“ nařkl náš server z kopírování. Takže jsem jednak kopírovat nemohl, a za druhé o kvalitě vašeho serveru to vypovědělo hodně. 

   C) Pokud se opravdu takový ubožák, že jediné co umíš je kopat do cizích po internetu, kde jsi jistě chrabrý a odvážný a všichni se před tebou třesou. Jsme si vědomi toho, že náš LEGÁLNÍ minecraft server je pro vás příslovečnou osinou v zadku. Dokud budete podporovat ilegální verze MC, nemá cenu pro vás plýtvat slovy. 

  • Star- Trek

   Vážený pane Dixxcz. Jediný trapák a ubožák jsi zde ty a to z těchto důvodů:
   A) Nikdo nemá jakékoliv exluzivní práva na stavbu čekoholiv Minecraftu. Minecraft je pískoviště, každý si může dělat co chce, proto se nevyhneš tomu že někdo dostane podobný nápad. Naše město se jmenuje New Vegas, ale jedná se o volnou inspiraci, spíše je to velké moderní město. 

   B) O xservers jsem slyšel až v momentě, kdy jakýsi inteligent s nickem „Prdel“ nařkl náš server z kopírování. Takže jsem jednak kopírovat nemohl, a za druhé o kvalitě vašeho serveru to vypovědělo hodně. 

   C) Pokud se opravdu takový ubožák, že jediné co umíš je kopat do cizích po internetu, kde jsi jistě chrabrý a odvážný a všichni se před tebou třesou. Jsme si vědomi toho, že náš LEGÁLNÍ minecraft server je pro vás příslovečnou osinou v zadku. Dokud budete podporovat ilegální verze MC, nemá cenu pro vás plýtvat slovy. 

  • Skarijj

   lol tak konecne rekni co mame společneho? jinak jste warezaci vas problem

  • dwi

   Nebudeš tomu možá něřit, ale na vznik Vegas někdi přišel již cca 100 let před tebou. S čím příjdeš příště? Že jsme od vás okopírovali spleef areńu? Nebo snad hokejový stadion či letadlovou loď?
   Chlapče, příště se prosímtě trošku zamysli, než tu začneš brečet. Vážně se těším až za náma začnou chodit ostarní s tim, že po nich kopírujeme chodníky a pouliční osvětlení o.O

   • Maty3ek

    chodniky :D :D :D :D

   • Maty3ek

    chodniky :D :D :D :D

  • Anonym

   Vsázeli jsme se, kdy se najde první blbec, který bude říkat, že jsme od někoho kopírovali :). Spolu se Skarijjem a TooSexym jsem Vegas zakládal. Ten tvůj like ti přidal určitě Pixisek – oba dva jste se na serveru krásně předvedli. Opravdu nádhera. No, to je jedno. Až doteď jsem o vašem serveru neslyšel, takže si běž z kradení nápadů obviňovat někoho jiného. New Vegas jsme vymysleli z hecu – chtěli jsme stavět velké a moderní město a žádné nám nemohlo nabídnout takové parcely, jaké jsme chtěli. Takže jsme si našli místo na poušti a po souhlasu od dwiho jsme založili základy stripu. Poté musel přijít název – Las Vegas jsme mít nechtěli, tak jsme přidali trochu New Yorku a vzniklo New Vegas. Znovu opakuji – o vašem serveru v té době nikdo neměl ani ponětí, k warezákům jsme měli odpor od samého začátku hraní. Jestli stále trváš na tom, že jsme kopírky, tak žádám o prohlídku toho vašeho. Určitě to bude skvostná prohlídka. Jestli ne, tak bez prohlídky nebo alespoň pořádných screenů to bude furt a furt jen prázdné tlachání.
   PS: nápisy „Unlicensed Copy“ na screenech vám moc na image nepřidá.
   PPS: a proto tě nikdo nemá rád :)

  • Adam Dziak

   Ubozak si ty toto je aj tak lepsi mesto nez na nanic sservery xservers v ktorom to vypada jak jedno
   undewater city cize vi kopirujete

 • Kedaro

  podobně mělo vypadat hlavní město, velké prostorné a uspořádané

 • Luxusní video. A je tam i můj podnik! :-D

 • Janschon

  Krasne mesto

 • Green

  Jak se může člověk joinout sem na server??

 • Clone

  ja myslel ze to bude vybuchovat :D

Přihlásit se...

Zapomenutéheslo ?

Registruj se u nás!