Deník trosečníka 2 – díl čtvrtý

Vítám vás u dnešního dílu tohoto seriálu, zase po delší době, teď již bez texture packů podle vašeho přání. Doufám že se zlepšila kvalita, koupil sem se nový mikrák a také jsem to opět dal do HD. Sice jsem u toho zšedivěl jelikož má video 30 min, ale pro vás vše. Jinak chci říct že ve videu je milná informace, říkám tam že hraji na serveru k3s4, ale tam mě teď už moc neuvidíte, teď pracuju na novém vlastním serveru, dám sem i odkaz: http://minestorm.forumr.net (video v článku)

  • vážně myslíš, že na serveru bude vůbec někdo hrát?nejen že to docela dost láguje(což chápu, to bych jako mínus nebral), ale když má jeden z godu nelegálně získanej minecraft účet …..to mi přijde docela divný

    • Lol? Co máš za net? Vůbec to nelaguje a jak má nelegálně získanej účet? Normálně si ho koupil…

  • však říkám že o tom lágování nemluvím, a je zajímavý že hned víš o kom mluvím, a pokud myslíš to, že koupení je to, že ho ukradl tak dobře, normálně si ho koupil :)

Přihlásit se...

Zapomenutéheslo ?

Registruj se u nás!

Indikátor síly Hesla

Your password must be at least 8 characters long. To make your password stronger, use upper and lower case letters, numbers, and the following symbols !@#$%^&*()


Před registrací se ujistětě že jste napsali správný email a že v něm máte nějaké místo, hlavně uživatelé seznamu.