ZuzJarův Let’s play – 2.Díl a 3.Díl

Den se se dnem sešel a my se tu opět setkáváme. Nebo-li, stručně řečeno, je tu druhý díl mého zbrusu nového a vysoce originálního Minecraft Lets Playe :-D. Po přežití první noci nás čeká hledání místa, kde bychom se mohli usídlit.

Chápu, že pokud otevřete tento článek a vidíte video, reagujete tak, že ho spustíte a poté článek vypnete. Je-li ale někdo takový, že si článek přečte, jemu je pak určena tato speciální zpráva:

Prosím všechny, kteří se chtějí dívat na moje videa, aby si mě přidali na stránce YouTubu do odběru. Když jsem tak procházel známé kanály, zjistil jsem, že LadyGagaVEVO má už 1 031 090 odběratelů. To znamená, že já jsem víc než sto tisíckrát horší než ona a to nemůžu dopustit. Takže ten, kdo si myslí, že Minecraft je lepší, než Lady Gaga si mě dá do obděru, abychom jí to natřeli! :-D Nová videa budu pochopitelně dávat i sem, ale Vám se přidáním do odběru nic nestane a já budu šťastnej a tedy i nažhavenej na další akci. Díky všem

ZuzJar

Protože jsem své první video na tuto stránku umístil o něco později, mám dnes pro Vás připraveny dvě:

Tagged with: , ,

Přihlásit se...

Zapomenutéheslo ?

Registruj se u nás!

Indikátor síly Hesla

Your password must be at least 8 characters long. To make your password stronger, use upper and lower case letters, numbers, and the following symbols !@#$%^&*()


Před registrací se ujistětě že jste napsali správný email a že v něm máte nějaké místo, hlavně uživatelé seznamu.