AbnormalGaming – Ruská Ruleta Návod

Další tutoriál vám prináša AbnormalGaming :) V dnešnom diely si ukážeme ruskú ruletu, dobrú vec pre blbnutie s kamarátmi v Minecrafte :) Vo videu su ukázané 2 druhy ruskej rulety. Jedna je náročnejšia druhá o niečo menej. Celkovo su to ľahké návody ktoré zvládne snáď každý. Prosíme aby ste nepísali komentáre typu: spravil by som to lepšie atd. Ak si to spravíte lepšie tak to nepotrebujete ani pozerať :) Takže dúfame že sa vám bude tutoriál páčiť :) Pravdaže nasledujú tutoriály na tajné miestnosti, čo už neuvidíte na YouTube channeli „DownYime Production“ pretože sme sa rozhodli spraviť portál spojený s viacerých gamerov :) Have fun !

[media url=http://www.youtube.com/watch?v=8BfV7Kf3gK0]

 • Je to dobré, jenže bych to udělal líp a to tak, že bych místo TNT tam dal piston+lávu, pak by se dala ruleta použít vícekrát.

  • Anonym

   S pistonama to je lepší nápad ;-)

 • tak mě napadlo co to udělat s dispenzerama ?  dal by tam někdo buď hlínu nebo šíp hlína by spadla na presure plate a síp by se zapíš na zeď

  • Martin Mackovík

   Dobrej nápad ale s kaktusama je to podle mě originálnější

 • Honza H.

  ja bych dal jeste dovnitr piston co pusti vodu a lodku ktera kdyz vodu vypnu dopadna na spinac.a urcite pistony .

Přihlásit se...

Zapomenutéheslo ?

Registruj se u nás!

Indikátor síly Hesla

Your password must be at least 8 characters long. To make your password stronger, use upper and lower case letters, numbers, and the following symbols !@#$%^&*()


Před registrací se ujistětě že jste napsali správný email a že v něm máte nějaké místo, hlavně uživatelé seznamu.