Manyho deník, díl 1 + nakousnutí 2 dílu

Manyho deník

Zápis první  – Ztracen v neznámu

Probudil jsem se na nějakém ostrově, možná v tom má prsty doktor Blbounštajn. Nemohu si vzpomenout, co se vůbec stalo a jak jsem se tu ocitnul. Jediné co mi na sobě zbylo, jsou roztrhané džíny, v kapse malý kus uhlí, kterým mimochodem zapisuji tento deník a kus … kus čeho si, co nejsem schopný popsat, ale vydává to extrémně nechutný zápach. Radši jsem se toho zbavil, nechci na sebe zatím upozorňovat, nejprve musím obhlédnout okolí. Po pár minutách jsem zjistil, že jsem musel být přenesen do jiného vesmíru, možná se mi to jen zdá, nebo jsem v něčí zmagořené hlavě. Vše je tu totiž z kostek, jako bych si hrál doma s legem. Hlína vypadá jako hlína, ale je ve tvaru kostky, dřevo vypadá jako dřevo, ale je ve tvaru kostky … Ovšem, líbí se mi tu, ještě zjistit, jestli zde existuje nějaká civilizace a jak je vyspělá.  Po několika hodinách bádání po okolní krajině, jsem narazil na nejrůznější zvířata, překvapivě podobná těm, co žijí na Zeměkouli – prasata, slepice, krávy, ryby, vlci, něco podobné chobotnici atd…

Po velkém dumání ve své hlavě jsem se rozhodl umlátit několik nalezených krav holýma rukama. Když se už přestaly jejich mrtvoly na zemi třepat, stáhl je z kůže a pomocí pár pružných větviček jsem jednotlivé kousky kůže spojil dohromady do tvaru baťohu.

Poblíž jsem našel i nějakou jeskyňku. Postavil jsem si v ní menší přístřešek ze dřeva, které jsem natěžil, ruce už mám naprosto dokrvácené. Díky bohu, že se mi podařilo vyrobit si základní nástroje na těžení materiálů. Z natěženého kamene, jsem si své nástroje zdokonalil a vyrobil si i meč, ať ty zvířata nemusím mlátit hlava nehlava.

Zápis druhý – Blíží se noc

Před západem slunce, jsem ještě stihl zabít nějaké ovce a z jejich vlny si vyrobit něco, co se velmi vzdáleně podobá madraci. Musel jsem si to rychle opřít o pár dřevených prken, protože mě zaujaly postavy pohybující se venku. Bleskově jsem vyběhl ven a snažil se s nimi komunikovat, a výsledek? Mám ukousnutou část mého ucha, poškrábaný obličej a pár monoklů na těle. Ty postavy venku nebyli lidé, ale monstra. Nikdy jsem na zombie nevěřil, ale teď už věřím, v tomto světě je možné všechno.

A co mají sakra znamenat ty vybuchující příšery, zdá se, že v sobě mají výbušninu a explodují, jakmile se k nim někdo přiblíží. A k tomu ještě dlouhé černé příšery, co mi ukradly část mého vybavení, doufám, že to nezní moc rasisticky.

Rychle jsem zpátky zaběhl do svého přístřešku, zabarikádoval vstup a lehl si.

Můžu jen doufat, že zítřejší den budu mít hlavu ještě na svém místě.

 • Anonym

  Pěkný, pěkný, určitě pokračuj, budu se těšit na další díly :)

  P.S. když ti ukously kus ucha jakto že si nevyrkvácel ? :D

  • asi se mu v té chvíli krev přesunula do dolnějších partií … :D

 • minecraft, všechno možné víš :D

 • Lamka Lamka

  Pekné ale si sa až moc rozpísal potom budeš mať problém o čóm písať

 • Díky moc za pochvaly, neboj, bude o čem psát :)

 • Anonym

  Chtěl bych tě vidět jak bys sis vytvořil hned první den: úkryt, kamenné nástroje, postel a batoh. Zkuste psát trochu reálněji. minecraft je jen hra, takhle by to ve skutečnosti nebylo… :(

  • No tohle sem měl zvládnuté ještě než bylo poledne :)

   • já taky
    a dřevěnou sekeru sem nepotřeboval 

   • Anonym

    Ale já myslel ve skutečnosti, že bys to nedal………….. Na minecraft jsou lets playe, a povídky chce psát trochu reálně… :-/ :)

 • Pokud ti to nedošlo, tohle je Deník, pohádka ..  Je to o Minecraftu, sorry, ale seš postíženej?

 • Příběh není nijak špatný, jen mě tak trochu mrzí, že je tak krátký myslím si, že určitě by to šlo víc (i když je to teprve první díl) rozepsat. 
  Máš tam hrubku cituji: „Co se vzdáleně podobá madraci“, je to matrace ;3 . Ty píšeš s kontrolou pravopisu, nebo si věříš natolik, že píšeš bez? 
  Meh, vzhledem k tomu, že další díly budou o něco (doufám) lepší tak ti dávám 69% (Moje oblíbený číslo ^^)

  • Ahoj dík, slyšel jsem že si tu psala taky příběhy, takže 69 procent od tebe to je obrovská pocta, díky moc. Ano, píšu bez kontroly , asi začnu s kontrolou.

   • Psala, ale nemusí to pro tebe být žádná pocta, nijak slavná ani významná nejsem ;3. Každopádně děkuju ti za tvůj respekt vůči mě :3. 
    Je lepší psát s kontrolou ať si sebevětší frajer. Menší rada: Nepiš to hned do Wordpresu, ale piš to v Office nebo Open office.

Přihlásit se...

Zapomenutéheslo ?

Registruj se u nás!

Indikátor síly Hesla

Your password must be at least 8 characters long. To make your password stronger, use upper and lower case letters, numbers, and the following symbols !@#$%^&*()


Před registrací se ujistětě že jste napsali správný email a že v něm máte nějaké místo, hlavně uživatelé seznamu.