MC Workbench [3.diel]-Dvere na heslo, 5 minútová nethergate (1.časť)

Ďalší diel je tu! Tentokrát som musel video rozdeliť na dve časti. Druhá časť by mala byť zajtra hotová ;-)

[media url=http://www.youtube.com/watch?v=oRmFDD2j4Ac]

 • Som rád, že sa ti video páči ale nechápem prečo si tu robíš reklamu…

 • olda-aubrecht

  Hezký díl jenom to bylo docela trapné s tou náhodnou kombinací jak se ti to otevřelo i když nemělo asi by to chtělo ještě doladit ale jinak moc hezké video. :-)

 • Anonym

  dobry dil me se libil toto si udelam v MP

 • Milan Hanák

  Nechcem byt zly, ale ak som dobre videl, tak to prve s tlacitlami staci parkrat poklikat postupne po vsetkych tlacitkach a otvori sa to… Totiz chybne stlacenie tlacitka nenuluje kod.

  • Niesi zly, mas pravdu :-) . Nasiel som sposob ako spravit dvere na heslo pomocou tlacidiel ovela lepsie (Zle stlacene tladiclo resetuje kod, mozu sa opakovat tie iste tlacidla, po chybnom zadani kodu sa moze naprilad vyliat lava do miestnosti s tlacidlami atd.) Ak by bol zaujem o tutorial na ten novy system tak by som ho spravil :-)

   • Na tento tutorial uz cekam mesice takze bych byl rad kdybys ho udelal. Ja jsem si sam udelal na tlacitka s RS nor latch + d-flip-flop, tak je to trochu zabezpecene, jenze je tam malo kombinaci

 • zjistil sem malou vadu tohohle zarizeni staci ten 6  mistny kod 6x preklikat a otevrou se dvere xD skus nejak udelat ze kdyz zmacken spatne kod tak se to resetuje byl bych moc rad dik

Přihlásit se...

Zapomenutéheslo ?

Registruj se u nás!

Indikátor síly Hesla

Your password must be at least 8 characters long. To make your password stronger, use upper and lower case letters, numbers, and the following symbols !@#$%^&*()


Před registrací se ujistětě že jste napsali správný email a že v něm máte nějaké místo, hlavně uživatelé seznamu.