Nargonův Let’s Play – 1. a 2. díl

Ahoy,

chci vám přestavit nový let’s play z Minecraftu. Protože nechci dělat jen další tuctový let’s play, tak do videí vkládám tipy a triky na různé systémové „věci“ z minecraftu. Hned v prvním díle se dozvíte proč vám v noci do postele lezou zombíci a jak tomu zabránit. Nebojte se utrousit nějaký ten komentář, nebo kliknout na ručičku s palečkem. Beru jak palečky nahoru (ty mám radši) tak i palečky dolu (alespoň vím že o to nestojíte a nemusím to točit). Pokud se vám videa líbí hodně tak klidně klikněte na odběr.

[media url=http://www.youtube.com/watch?v=jJhqiKK8Q9E]

[media url=http://www.youtube.com/watch?v=mmEllA0-fcE]

Pokud chcete seznam módů, které používám, tak jsou napsané na mém YT kanálu.

Tagged with:
 • Anonym

  libi se mi tvuj styl hrani hej prosim te kde je ten vlkodlak v industrial craftu??

 • čím to natáčíš?? 

  • Anonym

   Tyhle dva dily jsou myslim komplet natacene (audio + video) pres Fraps. Ale jak je slyset, je tam obcas trochu problem se zvukem. Dalsi dily (ty co jsem zatim nenahral na youtube, hold mam pomaly upload) uz delam trochu jinak. Video a zvuky ze hry natacim pres Fraps, ale mikrofon pres Audacity. Je tam vice prace se synchronizaci tech dvou zvukovych stop, ale ja ty 3 minuty navic obetuji. A uz se tam ty problemy neobjevuji.
   A abych predesel dalsim dotazum, tak rovnou reknu ze to video pak upravuji pres Avisynth. (na to intro, strihani, synchronizaci uplne staci, jen to ovladani neni jednoduche, pro bezneho uzivatele je asi nemozne) A enkoduju to pomoci MeGui. Oba programy jsou zdarma a umoznuji mi vyrobit video s dobrou kvalitou a prijatelnou velikosti.

Přihlásit se...

Zapomenutéheslo ?

Registruj se u nás!

Indikátor síly Hesla

Your password must be at least 8 characters long. To make your password stronger, use upper and lower case letters, numbers, and the following symbols !@#$%^&*()


Před registrací se ujistětě že jste napsali správný email a že v něm máte nějaké místo, hlavně uživatelé seznamu.