Texture pack preview

Rozhodl jsem se rozjet sérii návodů jak nainstalovat různé texture packy . Není to zbytečný dělám to podobně jako má craftak855 modpreview tak já mám texturepack preview.
Zde je první díl a začnu dokucraftem. Pokud se vám to líbí dejte na youtube like a odběr.

[media url=http://www.youtube.com/watch?v=WdRa7Ehh-lo]

A pokračuju lb photo realism

[media url=http://www.youtube.com/watch?v=tP0SgPllMX4]

Dokucraft download zde

LB photo realism download zde www.minecraftforum.net/topic/127377-16x-32x-64x-128x-256×173-lb-photo-realism-update-81111-for-lbpr/

Tagged with:
 • Anonym

  Jednou ale to už je davno sem natačel McClever´s texture pack preview ale nakonec sem s tim seknul a ani sem to nikde nepublikoval, mimochodem toto je nejspíše lepší jelikož tu přesně řikáš návod na instalaci a takové tyto užitečné věci, zatímco já sem tam měl vytvořenou svojí TEXTURE TEST mapu kde sem ty texturepacky předváděl. Ale což to už dávno není a tohle je asi lepší. jinak dobrej pořad. :)

  • Anonym

   děkuji za pochvalu,a jak jsi psal o té texture test mapě tak o ní také přemýšlím že bych tam naskládal všechny bloky apod. aby viděly jak to vypadá :)

 • Anonym

  horší video sem nevidel

Přihlásit se...

Zapomenutéheslo ?

Registruj se u nás!

Indikátor síly Hesla

Your password must be at least 8 characters long. To make your password stronger, use upper and lower case letters, numbers, and the following symbols !@#$%^&*()


Před registrací se ujistětě že jste napsali správný email a že v něm máte nějaké místo, hlavně uživatelé seznamu.