KedVamTV – Path Of Blbunstein

Ahoj chtěl bych vám představit další dílko z Kedvamského studia, dá se říct závěrečné celé série. Nedočkavci ani nečtěte a hned se pusťte do koukání, doufám, že se budete dobře bavit.

[media url=http://www.youtube.com/watch?v=X2Cy7J2wZEI]

Kdyby někdo z vás se chtěl podívat, ještě na obyčejnější videjka z Minecraftu od Kedara, po rozkliknutí článku máte možnost vidět první díl Minecraft hrátek.

[media url=http://www.youtube.com/watch?v=GImikeqCHBQ]
Na závěr, jestli chcete se podívat na předchozí díly KedVamTV nebo další díly Minecraft hrátek, vše je ke shlédnutí na kanále http://www.youtube.com/kedaro

Tagged with: , ,
 • GrizliCZ

  Peeeeeeekne :D

 • StavitelSveta

  NEJLEPŠÍ VIDEJKO CO JSEM KDY NA MAJNCRAFT.CZ VIDĚL !

 • SuperTomas

  To je dost že jste sem zase dali KEDVAM !!!!!! Já už myslel že jste skončili !!!!!!!!!!! Ale jinak vynikající video jako vždycky !!!!!! :)

 • SuperTomas

  Ty jo ten konec je fakt dobrej !

 • Kdo si všiml Herobrina ! :D

  • prdlouspeta

   já jo byl někde vlevo xD

 • Olda Aubrecht

  Moc hezky zpracovaný na tohle asi jenom slova stačit nebudou.Hezký doprovod muziky pěkně vyprávěné.Když jsem se na to díval tak jsem to nerozeznal že to dělalo jen pál lidí.Spousty filmů dělalo hrozně moc lidí a to myslím hraných za spusty milionů dolarů ale výsledek nebyl ani zdaleka tak dobrý jako tohle.Je to neuvěřitelný co dokáže udělat jen pár kostiček.Lidi tohle je to bezesporu nejlepší video z minecraftu jaké jsem kdy vyděl a asi i uvidím (a to že jsem vyděl snad všechny z tohoto webu).Prostě vám fandím a doufám že budete mít spousty odběratelů a shlédnutí.Ještě bych dodal že bych byl rád a myslím že nejen já ale i ostatní kdyby jste pokračovaly tak jako do tet.S pozdravem váš fanda

 • Best. Ale jak píše Olda, jen slova nestačí. Jen tak dál.

 • Moc hezke video asi nejlepsi ktere jsem kdy videl. dik za hezky zazitek

  DarkFalkCZ

Přihlásit se...

Zapomenutéheslo ?

Registruj se u nás!

Indikátor síly Hesla

Your password must be at least 8 characters long. To make your password stronger, use upper and lower case letters, numbers, and the following symbols !@#$%^&*()


Před registrací se ujistětě že jste napsali správný email a že v něm máte nějaké místo, hlavně uživatelé seznamu.