SkyBlock Multiplayer 1, 2, 3 – Spousta lidí, málo místa

Tentokrát jsme se rozhodli pro jistou šílenost – hrát SkyBlock v 7 lidech. No co si budeme povídat, je to nářez! 7 lidí se snaží souběžně pracovat na ploše 3×3, a jak to dopadlo? Spousta hlášek, srandy a failů, jako vždy. Snad se Vám budou videa líbit. Přinášíme první 3 díly. Budeme vděční za názory, lajky a samozřejmě odběr.

[media url=“http://www.youtube.com/watch?v=qxkacbLAZZU“]
[media url=“http://www.youtube.com/watch?v=Y5EdmzpOLd4″]
[media url=“http://www.youtube.com/watch?v=4wicXwUhExk“]

 • Atlantida

  Musím se sice přiznat, že jsem neviděl všechna tři videa celá (hodina a pů je moc i na mě), neni to špatný :-)

  Jedinou věc musím už napsat, od té doby co začal nejmenovaný člověk tvořit videa z mapy SkyBlock, tak videa s touto mapou jsem na českém YT moc nevídal (skoro vůbec), to neexistuje spousta jiných map a taky dobře propracovaných? :-)

  • Olda Aubrecht

   To já zase shlídnul všechny videa a ani mi to nepřišlo že se na to dívám už hodinu a půl.Sem rád že sem zase někdo něco po dlouhé době dal.Protože od té doby co vyšla plná vezze minecraftu tak těch videí začalo ubívat.Jo a dávám LIKE

  • Jakub Bohoš

   Samozrejme že pôvodný nápad je od samozrejme vieme koho. Pôvodne sme ani kopírovať alebo podobne len nás zaujímalo že či sa to dá hrať vo veľa ľuďoch a najme v našom zoskupení failerov :D
   Jakubik (ktorý vo videu nehral :D)

Přihlásit se...

Zapomenutéheslo ?

Registruj se u nás!

Indikátor síly Hesla

Your password must be at least 8 characters long. To make your password stronger, use upper and lower case letters, numbers, and the following symbols !@#$%^&*()


Před registrací se ujistětě že jste napsali správný email a že v něm máte nějaké místo, hlavně uživatelé seznamu.