Jak funguje box v minihře The Sandbox?

Už je to týden, co jsem uveřejnil svoje video s minihrou The Sandbox. Psal jsem, že pokud budou kladné ohlasy a něaké ty palce nahoru, popíšu nebo udělám návod jak postavit box ze hry. Jelikož jsem dnes překonal hranici jednoho tisíce shlédnutí a mám více než deset palců nahoru, rozhodl jsem se popsat tento box. Poprvé mluvím na youtube česky, takže se předem omlouvám za horší kvalitu zvuku. Jelikož jsem slíbil, že popis boxu bude za týden od vydání videa, neměl jsem moc čas poladit můj mikrofon. Za to se tedy ještě jednou omlouvám.
Doufám, že jsem svůj box dostatečně popsal a pro ty, kteří si to chtějí prohlédnout na vlastní oči, tak box bude ke stažení na mém Planetminecraftu. Pokud by jste chtěli něco případně vysvětlit, napište. Také budu velice rád za jakoukoliv odezvu. Jestli se vám líbí moje komentové video nebo ne. Byl bych nesmírně rád pokud by jste dali odběr, protože tím mě nakopnete a budu dělat videa s ještě větší radostí :D . Mám v plánu postavit hned dvě další mapy, takže se připravte na příští týden… ;)

[media url=“http://www.youtube.com/watch?v=bQAiExqEJLQ“]

  • StavitelSveta

    +1, super věc.

  • GrizliCZ

    ok pekne ale trosilinku lip mluv trosicku ti nerozumim sorry vim ze ti to mozna vadi ale je to tak

    •  Jojo, pokud jsi četl článek, tak tam píšu o tom, že nemám pořádně nastavený mikrofon. Pokud bude něaké video kde budu mluvit tak to snad bude v pořádku. Díky za shlédnutí a kritiku. :)

Přihlásit se...

Zapomenutéheslo ?

Registruj se u nás!

Indikátor síly Hesla

Your password must be at least 8 characters long. To make your password stronger, use upper and lower case letters, numbers, and the following symbols !@#$%^&*()


Před registrací se ujistětě že jste napsali správný email a že v něm máte nějaké místo, hlavně uživatelé seznamu.