Majnstream hledá redaktory

Zdravím všechny ochotné i méně ochotné kreativní lidi, kteří mají rádi server Majncraft. Majnstream připravuje nový pořad, na kterém se můžete podílet i vy. Hledáme 5 – 10 lidí, kteří vědí o Majncraft serveru opravdu hodně a jsou, jak se říká, v obraze. Pokud byste měli zájem spolupracovat, tak se nestyďte někoho z majnstreamu oslovit. A co vlastně budete dělat? Řekněme mapovat život a stavby na serveru a přinášet nám o tom informace. Výsledkem vašeho snažení budou streamované zprávy ze serveru majncraft, proto neváhejte a přihlašte se. A jak se přihlásit? Lze to provést dvěma způsoby. Buď napíšete do soukromých zpráv na YT uživateli a leaderovi projektu AndyCZE (http://www.youtube.com/TheAndyCZE), nebo si ho přidáte do přátel na steamu (http://steamcommunity.com/profiles/76561198048318498/) a napíšete mu do chatu. Ať už se rozhodnete jakýmkoliv způsobem nás kontaktovat, tak pokaždé nám sdělte svůj nick na minecraft.net.

Budeme se těšit na vaši podporu – Majnstream.

 • Meh. Nápad to není vůbec špatnej, ale jsem zvědavá, kolik lidí se nakonec k tomuhle nápadu přihlásí :). Já osobně bych se přihlásila k psané formě zpráv, ale jelikož mám PC tak trochu na nic, tak bohužel… :D

  • HELL ghost

   Apoň co já vím, tak stačí aby jste sesbírali zprávy a ty pak odvysílá streamer ;-)

  • No, vono je vlastně uplně jedno, jak moc výkonnej máš počítač. Onen člověk, kterej by do toho šel by to vlastně ani nestreamoval. Streamoval bych to já, nebo kdokoliv jinej ze streamerů a redaktro by pouze stál za „pomyslným pultem“ a začal by říkat věci ohledně majncraftu. Takže se může přihlásit uplně každý, kdo se alespoň trochu dokáže vyjadřovat ;-)

  • Kyngsley

    Bude bohatě postačovat přinést nám krátký článek (informaci) o něčem co se stalo (děje)

Přihlásit se...

Zapomenutéheslo ?

Registruj se u nás!

Indikátor síly Hesla

Your password must be at least 8 characters long. To make your password stronger, use upper and lower case letters, numbers, and the following symbols !@#$%^&*()


Před registrací se ujistětě že jste napsali správný email a že v něm máte nějaké místo, hlavně uživatelé seznamu.