Minecraft The Sandbox Minigame

Ahoj, po delší době jsem se rozhodl, že něco vytvořím. Podíval jsem se na YouTube a tam bylo video od sethblinga na nový snapshot. Hned mě napadlo co udělám: Minecraft The Sandbox Minigame.

[media url=http://www.youtube.com/watch?v=AB_Pr-bXASk]

Jedná se minihru, ale zcela jinou než jste dosud viděli. Vše začne tím, že si připravíte svoje „hřiště“. Zaplníte žlutou vlnu hlínou a kamenem. Zasadíte 2 stromy a vše může začít. Ze začátku budete rádi, že máte trochu skla, ale za nějakou chvíli budete stavět vesnici, ve které budou běhat vesničani a budou koukat jak stavíte nether portál. Možná si říkáte, čím se to od normálního Minecraftu liší. Celá mapa je kostka poháněná redstonem. Na mapě je 16 boxů. Každý box je unikátní. Jsou zde boxy, které přemění písek na štěrk, redstone lampu na zlato a tak dále. Ve hře můžete tvořit cokoliv. Od dřevěných seker po stavby v netheru. Pořád je to Minecraft, ale trochu jinak. Pravidla nejsou dána, ale doporučuji hrát na easy.
Hra funguje pouze s nejnovějším snapshotem, popřípadě s verzí 1.3 a vyšší.

Video je opět v angličtině. Pokud by se video s mapou líbilo, mohl bych udělat video, jak takový box postavit. Pokud by jste chtěli další mapy a mini hry s návody, určitě dejte palec nahoru a pokud chcete, tak i odběr. To mě totiž hodně podpoří v dělání videí. :)
Doufám, že vás článek a video zaujalo a mapu si zahrajete.

Mapa ke stažení na PlanetMinecraft

 

 • StavitelSveta

  Chci vidět, jak udělat box :D

  •  Pokud budou něaké kladné ohlasy a palce nahoru, klidně video udělám :)

 • stiahol som mapu, stiahol som snapshot 12w21a. Nahral mapu a padam dole do prazdna. Umriem, respawn a zas padam do prazdna.
  Ako to mam rozchodit?

 • No uz sa mi podarilo dostat sa na plochu. Ono to ma fungovat tak ze ked to chce wooden plank tak ked tam dam ine tak to neda odmenu? Lebo hocico som hodil, tak mi to stale vyhodilo odmenu.

  •  To je divné, mě to funguje normálně… Jsi si jistý, že jsi na nejnovějším snapshotu?

   • 12w21a je najnovsi? Co potrebuje aby to vedelo, nech to skusim ci to vie.

    •  Ještě mě napadlo, jestli máš ve složce s minecraftem nejnovější Minecraft Server.

Přihlásit se...

Zapomenutéheslo ?

Registruj se u nás!

Indikátor síly Hesla

Your password must be at least 8 characters long. To make your password stronger, use upper and lower case letters, numbers, and the following symbols !@#$%^&*()


Před registrací se ujistětě že jste napsali správný email a že v něm máte nějaké místo, hlavně uživatelé seznamu.