Jak to bude s pokračováním Stínu draka?

[singlepic id=703 w=320 h=240 float=center]

Jeho jméno bylo Shadoe.

Vytvořil Stín draka.

Vypravěč se vrací.

Když jsem psal Stín draka, někteří se ptali:  proč jen deset dílů? Bude druhá řada? Pokud vás Stín draka bavil a byli jste s ním spokojení, můžete oslavovat. Začátkem prázdnin totiž dračí dobrodružství začne nanovo – pokud budete chtít. Máte jedinečnou možnost hlasovat, zda chcete či nechcete pokračování této povídky na stránce http://swordmaster.blog.cz/.

Pokud by byl zájem, nová povídková řada jménem Zrod draka začne o prázdninách a vy se můžete těšit na novou desetidílnou sérii ze stejného světa…

Ale…

Nový příběh se vrátí hluboko do minulosti.

Před 700 lety, kdy existovala na celém kontinentě pouze jedna jediná říše, Impérium Morsar, se mladý Stratég vydává na důležitou diplomatickou misi s instrukcemi od samotného Imperátora. Chcete vědět, jak vzniklo království Ordlein? Kdo vlastnil Stín draka jako první? A kdo je nepřítelem, který zapříčnil pád Impéria Morsar? Nový příběh čeká jen na Vás.

Závěrem bych chtěl upozornit na projekt http://www.minecraftforum.cz/ se kterým spolupracuji.

A tady se nachází filmová verze povídky Život creepera od Breakdown GP studia.

S pozdravem

Shadoe

Tagged with:
 • vtipoman

  Slint.Tvoji sérii jsem miloval.Chci napsat něco podobného,založeného na legendách ze tvého minecraftového světa.Sice jsem si to představoval jinak,ale tvoje je logičtější a už jsem si na to jaksi zvykl.A příběh měl úplně jiný spád,než jsem ze začátku čekal,ale dopadl epicky.Už se těším! :)

 • vtipoman

  A jen tak mimochodem,do příběhu bych zasadil aspoň pár žen. :)

 • Shadoe_Restalon

   No to je právě můj kámen úrazu. Nedokážu vytvořit věrohodný ženský charakter. Možná to ale ve Zrodu draka vyzkouším. Zatím jsou reakce na možné pokračování příznivé.

 • SuperTomas

  Ty vogo už se těšim

 • Ondřej Tesáček

  Už se těším

 •  Nazdar,měl bych zájem natočit Stín draka,jako cca 20 minutový film. Mohl by jsi mi dát kontakt na tebe (asi nejlépe skype) kde by jsme pořešili práva na natáčení,scénář apod. ?

  • Shadoe_Restalon

   Piš prosím na Shadoe-Restalon@email.cz
   Skype mám, ale zapínám ho jen 1x za půl roku, protože na něj nemám čas. Všechny díly Stínu draka jsem vytvořil na notebooku bez internetu a potom je teprve odeslal.

 • Shadoe_Restalon

  Malá oprava: nová série začne již tento týden a to prologem.

  Bývalo jich mnoho.
  Kopali hluboko a stavěli vysoko.
  Jejich díla vzbuzovala úctu.
  V boji byli strašní jako bouře.
  V životě nezdolní jako skála.
  Trpaslíci.

  Těšte se na další boj o samotnou existenci Minecraftu.

Přihlásit se...

Zapomenutéheslo ?

Registruj se u nás!

Indikátor síly Hesla

Your password must be at least 8 characters long. To make your password stronger, use upper and lower case letters, numbers, and the following symbols !@#$%^&*()


Před registrací se ujistětě že jste napsali správný email a že v něm máte nějaké místo, hlavně uživatelé seznamu.