Neoficiální, ale český Minecon!

Malé PNG logo

 

Jak už asi všichni vědí, na 5. a 6. července je naplánovaný festival Fantazie v Chotěboři a právě zde se bude konat PRVNÍ ČESKÝ MINECON!

A co se zde bude dít?

2 dny nabité Minecraftovým programem.

Přednášky o modechserverechvideíchredstonupísničkách a hrách podobných Minecraftu. 6 pořadů od kluků z MinecraftBoxCZ, jako například Beseda, návod jak natáčet videa nebo Živý podcast. Známé osobnosti českého Youtube světa. Soutěže o zajímavé ceny a originální hru Minecraft. Volné hraní a Turnaj v Minecraftu pro Xbox Live Arcade. Těžký znalostní kvíz a zkouška Vašich schopností přežitíTrička a další suvenýry s Minecraftovou tématikou. Kopec zábavy, pokec s dalšími hráči a vůbec skvělá atmosféra!

Pro přesnější informace klikněte http://www.minecon.cz/

A teď informace pro hráče serveru MAJNCRAFT!

Vy, co hrajete na tomto skvělém serveru! Mohl by to být opět jakýsi spich hráčů z Majncraftu, ovšem to nemusí být. Pokud by byla účast i s administrátory serveru, může se stát, že se osobně uvidíme s Ježichem, Housem, Crafem a jinými osobnostmi z youtube světa! Teoreticky by bylo i možné udělat zde jakousi propagační místnost, či stánek věnovaný právě tomuto serveru, ovšem to, už by záleželo na adminech a hráčích! Pište do komentářů své názory!

 

 • DzejPi

  Přemýšlím, jestli mám jet na Minecon nebo na Rock For People. Nejspíš ale dám přednost vám a pojedu na Minecon. Tak se tam nejspíš uvidíme. Majncraft stánek je supr nápad, bylo by fajn, kdybychom se tam mohli sejít my – praví Majncrafťáci. Budu se na vás kdyžtak těšit :)

 • Vergis_CZ

  I když nakonec asi čas mít budu, program mě zrovna nezaujal, mám to daleko a nechce se mi platit vstupné. Takže se mnou moc nepočítejte. :)

 • Hegemon90

  Jo, ale musí se tam dostat víc lidí. Jinak to bude k ničemu. Pokusim se kontaktovat organizátora, zda-li by to bylo možné ten stánek udělat.

 • Super událost!Škoda že to je tak daleko o Karlových Varů

 • Tomáš Vodehnal

  Kyngsley určitě jede a stánek majncraft je supr věc ale budu tam pouze na jeden den ještě nevím na který takže se mnou se může počítat

 • Cepman

  OMG, Minecon je pouze malá linie v rámci Festivalu Fantazie a je dimenzovaná cca pro 50 až 100 lidí, ne pro každého kdo hraje Minecraft…  Na FF jezdím 3 roky, vím o čem mluvím… Na Mineconu budu mít sám přednášku, nejsem hater ale Minecon se bude odehrávat v jedné místnosti, velké jako školní třída, MinecraftBox možná bude v kinosále, ale pochybuju že by se někde našlo místo na stánek Majncraft… pokud něco takového chcete, musíte kontaktovat organizátora FF, Vaška Pravdu a NE Wizardyho, který pořádá Minecon.

  • Wizardy

   Byl bys tak hodný a přestal šířit paniku? Pokud přijede více lidí, než je kapacita místnosti, mám s pořadateli FF domluvené nouzové řešení. Se vším se počítá. Tím, že neustále všude píšeš, že bude problém se vejít, akorát zbytečně odrazuješ návštěvníky, díky kterým bychom mohli příště udělat Minecon větší.

   Jakožto přednášejícího ve své linii bych tě rád požádal, abys toho ve vlastním zájmu nechal.

 • Wizardy

  Bohužel, o Mineconu víte už celkem dlouho (dokonce jste byli první stránka, které jsem tento nápad nabídnul) a stánky a podobné věci je třeba řešit hodně dopředu. Samozřejmě můžete zkusit něco domluvit přímo s pořadateli Festivalu Fantazie, ale za sebe říkám, že vám nic nezařídím. Přístup Majncraft.cz k celé akci je velmi laxní a za to si od nás jen těžko něco zasloužíte.

  Přijet samozřejmě můžete a budeme jen rádi. Stejnětak vám nikdo nebrání si přinést nějakou ceduli a udělat si na Mineconu nějakou vlastní „slezinu“. Ale je to pouze na vás, nic oficiálního vám zařizovat nebudeme (momentálně máme i tak práce nad hlavu).

  Pokud se v budoucnu přístup Majncraft.cz změní (například, že by o pomoc při organizaci projevil zájem více jak jeden člověk), nebudu mít proti spolupráci námitky.

  Za Minecon Tým,
  Wizardy, Hlavní Organizátor

  • dwi

   Video jsme neschvalili schvalne. Mame dost ctenaru s cirou averzi vuci kradeni Minecraftu a kdyz by videli na konci videa ty non-premium nicky (ano, jejich zapaleni nezna hranic), tak by se strhl v komentarich neskutecny hate-flame. Z toho duvodu to nikdo neschvalil a ani jsme to video nikde nerozsirovali. Az se tohle v budoucnu zmeni, tak nebudeme mit problem spolupracovat.

   Navic ja osobne jsem v dobe konani MineConu na RfP, takze tyhle zalezitosti jdou zcela mimo me a nestaram se o to.

   • Wizardy

    Zrovna tuto část rozhodně v budoucnu měnit neplánuji. Jestli má někdo MC koupené nebo ne je pro mě z organizačního hlediska zcela irelevantní.

 • Hegemon90

  Vypadá to, že tam asi zatím jedu jen já a DzejPi. Každopádně bychom si tam mohli dát sraz ne? Jo a ještě veessveess, jestli o něm víš.
   

 • Jo!Překecal jsem tátu a jedu tam!

  • Jedu tam možná na 2 dny ale 1 tam budu 100%!PS:Přiště by to nemuselo být v Areálu FF.Vstup pro mě,pro bráchu a pro tátu stojí na 2 dny 800.

   • Wizardy

    Když nám zaplatíš pronájem nějaké budovy, uspořádáme to jinde ;-)

Přihlásit se...

Zapomenutéheslo ?

Registruj se u nás!

Indikátor síly Hesla

Your password must be at least 8 characters long. To make your password stronger, use upper and lower case letters, numbers, and the following symbols !@#$%^&*()


Před registrací se ujistětě že jste napsali správný email a že v něm máte nějaké místo, hlavně uživatelé seznamu.