Doloviny

Zdravím Minecrafťáci a minecrafťačky. Třetí díl je venku. Konečně se naše postavy dostanou pořádně do podzemí (bez sekání!) a objeví pár docela podivných věcí.

Nejedná se podle mě o LP, kde hráči jen sledují jak druzí hrají to, co mohou hrát sami. Děláme tady hlavně blbosti pro pobavení ostatních a pravidel vanilla minecraftu se zase tak moc nedržíme. Kdyžtak mě opravte a příště video dám do kategorie LP.
Pokud jste neviděli první díl nebo nechápete co se ve videu dělo, rozklikněte článek a najdete popisek, nebo se mrkněte na první díl jménem Loloviny (popisek si ale přečtěte každopádně :)

[media url = http://www.youtube.com/watch?v=qrTIutY7p9c]
O co ve videu jde? Jak vzniklo?
Původní nápad byl let’s play s příběhem a challenge* zároveň. Tak jsme také začali.
Příběh je o tom, že nás vysadili na řídce obydlené planetě, která ale nemá tak docela dýchatelnou atmosféru a voda je také znečištěná.
Postavy jsou: Arag – Doktor, Faiden – Geolog, Stoupa – Inženýr, Mark – Vědec.
Co z toho vzniklo můžete vidět ve videu.

*challenge: Je to úprava pravidel minecraftu tak, aby byl zábavnější a těžší. My například musíme chodit se skafandry (z toho pak sešlo), nesmíme opustit ostrov (na kterém není dřevo) a taky nám stoupá voda :)

 • Ten konec :DDDDd

 • Hegemon90

  Už minule jste říkali, že to dáte do kategorie LP. Já vám minule napsal, ať to uděláte. Tak proč to je zase na hlavní stránce? 

  • Nevšiml jsem si, že to tam někdo napsal. Naposledy když jsem se díval mi to hlásilo „0 komentářů“, ale teď už to tam vidím.

   •  Když se na to teď tak dívám, tak mi to pořád hlásí 2 komentáře. Jaké to má na hlvaní stránce zpoždění, ví to někdo?
    Příští díl už dám teda normálně do Let’s Playů. I když je to skoro jako kdybych to sem nepřidal vůbec :)

    Když jsem dal naposledy na Majncraft video do LP, přibylo nám z něj něco kolem 2% shlédnutí. Když je to v normálních videích, máme z Majncraftu něco kolem 40% shlédnutí.
    Je pravda, že tady dřív bývalo děsné množství LP videí (a většinou naprosté blbosti), ale nešlo by to maličko zviditelnit?

    Třeba tak, že by to na hlavní stránku hodilo jen titulek s názvem a maximálně dvěma řádky? Jde to vůbec na WordPressu?

Přihlásit se...

Zapomenutéheslo ?

Registruj se u nás!

Indikátor síly Hesla

Your password must be at least 8 characters long. To make your password stronger, use upper and lower case letters, numbers, and the following symbols !@#$%^&*()


Před registrací se ujistětě že jste napsali správný email a že v něm máte nějaké místo, hlavně uživatelé seznamu.