Pauctův průvodce Majncraftem: Pískovna

Čau,

mé jméno je Paucto a já vás vítám u mého ,,průvodce,, Majncraftem. Budu se vám tu snažit představit co nejvíce krásných projektů a staveb, kterými je mapa tohoto serveru doslova přeplněná.

Doufám, že se budete bavit :-)

PÍSKOVNA

 

Pískovna je společně s obchodním centrem Promenáda nejnavštěvovanějším místem na serveru. Byla postavena ihned po příletu (pádu) Archanděla na Zeměkostku Amunakem jako jediný legální důl na písek na celém serveru, jímž taky zůstává dodnes. V původní formě Pískovna měla 12 pater o dvou komorách, z nichž každá ukrývala 12 stacků písku. Celkově tedy jedna zaplněná pískovna obsahovala slušných 312 stacků těchto bloků.

 

Jak šel čas, tak se původní Pískovna, přesněji řečeno areál kolem ní, začal rozšiřovat. Postupně přibylo obchodní centrum Promenáda, přidělalo se nádraží na povrchu a podvodní cesty EATS, v neposlední řadě Nethermetro, ve kterém je Pískovna brána jako ,,hlavní stanice,, celého Netheru a také Veřejná Úschovna, velký sklad pro hráče přímo vedle vstupu na Promenádu.

Čas šel dál a stařičká budova Pískovny se začala jevit jako příliš malá pro rychle se zvětšující osazenstvo serveru. Proto nejdříve proběhla velká rekonstrukce prostoru u vstupu k dolu a k Promenádě (pod velením moderátora Bedrycha) a poté se začal stavět úplně nový pískový důl na místě bývalé PapriCZkovy vily. Důl má tvar velkého kráteru a jedním vykopáním celého dolu získáte více než 4 dvojbedny písku. Zároveň jste zde chráněni před útokem příšer.

V důsledku expedičních misí za hranice původní mapy, díky nímž se objevil nový kus světa, a také díky pokročilé technologii se začalo nedaleko Pískovny stavět také letiště. V současnosti má 4 odletové ranveje, nichž se 3 aktivně využívají (Spawn, Benátky a ListerCity) a 1 zatím nevyužívaná (Wanera). Pomocí strojů stojících na jednotlivých ranvejích se bude moci cestovat na velké vzdálenosti rychleji, než Nethermetrem a výrazně se tak přispěje k osidlování i na vzdálenějších krajích mapy.

Dynmapa

Fórum

 

Budu rád za každé vaše připomínky, ať už se bude jednat o chválu nebo kritiku. Pomůže mi to vyvarovat se chyb :-)

  • WOW ten náhleďák je super!!

  • Vergis_CZ

    Žádné dálkové lety zatím nelétají – původní technologie motorů založená na command blocku selhala, takže budeme potřebovat nějaký portovací plugin.

    Za zmínku by taky stálo to, že Promenáda a okolí jsou území zamořené lagy, aby se lidi nedivili. :)

    Každopádně moc pěkný článek, doufám, že budeš pokračovat s dalšími a dalšími projekty.

Přihlásit se...

Zapomenutéheslo ?

Registruj se u nás!

Indikátor síly Hesla

Your password must be at least 8 characters long. To make your password stronger, use upper and lower case letters, numbers, and the following symbols !@#$%^&*()


Před registrací se ujistětě že jste napsali správný email a že v něm máte nějaké místo, hlavně uživatelé seznamu.