Silvestrovský live-stream

Kanál CraftGameCZ naplánoval silvestrovský live-stream a ovšem, část bude věnována i Majncraftu! Níže je popsáno, jaký bude program, kdo vás bude provázet a vše důležité.

Stream bude trvat okolo tři a půl hodiny, začítek bude asi v osm večer a zakončí se asi čtvrt hodiny před začátkem nového roku, aby všichni pak měli čas na přípravu a pozorování ohňostrojů atd. Obrazovku bude zachycovat Veess a samozřejmě ho budu doprovázet já – Hegemon. Nutno také podotknout, že zprostředkovatelem Streamu nebude Twitch, ale X-Split a odkaz na stream brzy doplním. Najdete ho pak také na našem kanále (http://youtube.com/user/craftgamecz). Takže PROGRAM:

20:00 – 20:05 – Uvítání a krátký úvod

20:05 – 21:15 – Hraní na Majncraftu – co víc dodat; Přestávka 10 minut

21:25 – 22:25 – Hraní hry Guild Wars 2, novodobého fenoménu MMO-RPG, walktrough hrou a pak hraní s našimi postavami; Přestávka 10 minut

22:35 – 23:40 – Hraní hry Ace of Spades, což je žhavá novinka na Steamu parodující Minecraft, Team Fortress, Battlefield 3 a kdo ví, co všechno

23:40-23:45 – Rozloučení a ukončení Streamu

P.S. – Odkaz doplním co nejdříve

Tagged with:
  • Zajímavý. Příjdu se podívat 

  • Santa Klaus

    Vidno že ani nevíš co je to x-spit a co twitch :D

Přihlásit se...

Zapomenutéheslo ?

Registruj se u nás!

Indikátor síly Hesla

Your password must be at least 8 characters long. To make your password stronger, use upper and lower case letters, numbers, and the following symbols !@#$%^&*()


Před registrací se ujistětě že jste napsali správný email a že v něm máte nějaké místo, hlavně uživatelé seznamu.