Gulag a Močál – Další prohlídka vězení + FOTO + VIDEO

Tato prohlídka původně jen Gulagu byla naplánována 12.1.2013 asi pět minut před samotným začátkem. Tentokrát nás doprovázel DzejPi a rejnock. Ovšem hlavním „tahounem“ byl JP. V podstatě už se ví, o čem Gulag je, takže jsme si pak dále prohlídli i Močál. Důvodem, proč zde nepopíšu vůbec nic je ten, že níže je video. Takže buď shlédněte fotky nebo video na kanálu CraftGameCZ. OMLOUVÁM SE ZA ROZMAZÁVÁNÍ NA ZAČÁTKU!
Důvodem je asi špatný render. Po úplném zpracování vide bude možno video shlédnout v HD nebo ve FULL HD 1080p.

[media url=http://www.youtube.com/watch?v=0HBI7rkzMx0]

  • Hooodně smutný. Zkrátil bych ty kecy na úvod a omezil zbytečný tlachání o ničem.. A když už to nahrávám, s tím, že to půjde na web, tak si hergot dám aspoň bacha na slovník. Pokud  mluvím jak kanál a jinak to neumím, raději se do veřejných projektů nepouštím.. Sorry chlape, ale takovou prací bych se nechlubil…

  • blurcak

    Jj ten zvuk doporucuju vypnout, mozna to video celkove dat jen do linku s komentem ze zvuk je pro otrlejsi

  • Je mi z toho zle, ale jsem rád že eště než jsem to stačil vypnout jsem uslyšel větu „já tady nehraju.“

  • Hegemon90

    Hraju :) A omlouvám se tedy, budu se hlídat, když sem ty videa budu hlídat. Jinak jste mi touto kritikou vlastně pomohli k lepšímu a já bych vám měl poděkovat. Takže vám tedy moc děkuju :)

Přihlásit se...

Zapomenutéheslo ?

Registruj se u nás!

Indikátor síly Hesla

Your password must be at least 8 characters long. To make your password stronger, use upper and lower case letters, numbers, and the following symbols !@#$%^&*()


Před registrací se ujistětě že jste napsali správný email a že v něm máte nějaké místo, hlavně uživatelé seznamu.