Pauctův průvodce Majncraftem : Zelnoslabov

Po dlouhé době tady máme další díl mého Průvodce světem Majncraft.Bohužel se u mě od posledního dílu projevila určitá nechuť ke psaní a proto jsem termín vydání neustále posouval (Dle mého názoru je lepší vydat něco později, ale kvalitnější, než co nejrychleji, zato napsané s odporem). Doufám, že se Vám bude dnešní díl líbit :-).

ZELNOSLABOV

Zelnoslabov, jak již název napovídá, je město zaměřené hlavně na zeleň. Pokud si ale myslíte, že je to jen další vesnička u lesa, která pouze používá více přírodních materiálů než cihel, jste na omylu. Zelnoslabov chytře využívá kombinace různých druhů dřeva společně s ovčí vlnou, ze kterých se pak staví honosné moderní vily. Město se nachází na okraji husté džungle, což umožňuje například stavbu ukrytých vil či zahrad. Do Zelnoslabova se lze dostat nejlépe pomocí Cesty z Města či modrou linkou nethermetra (Ze stanice Pískovna modrou linkou do stanice Okrajov, odtud vedlejší linkou směrem na Čumákov, dále nejlépe pomocí CNC). V budoucnu bude na město napojené Nové NetherMetro. Starostou je PandKer.

Fórum     Dynmapa

 

Článek o městu Wanera byl smazán.

 

SMALLVILLE 

Smallville je město budované v realistickém venkovském stylu. Je známé především díky skvělé komunitě občanů a v nedávné době to bylo nejaktivnější místo na celém serveru! Nachází se zde vše, co je třeba ke každodennímu životu farmáře – obilný a zeleninová pole, farmy na melouny, farmy na cukrovou třtinu, farmy na drůbež… Smallville má (mimo jiné) hned tři chlouby. Tou první je městské letiště s hangárem a věrnou replikou letadla. Druhou je “čtvrť“ jménem Sand square, kde se nachází pyramidy a PvP arena. Třetí a největší chloubou je nedaleký hrad Karlštejn, který je takřka dokonalou replikou toho skutečného. Smallville má také vlastní dostihové závodiště pro koně. Starostou je Charrles.

Fórum     Dynmapa

 

Pokud půjde vše, tak jak má, tak další díl Průvodce můžete očekávat do dvou až tří týdnů ;-).

Paucto

 

 

 • Magor_Willi

  Hmm, pekne. Tak priste Snezne plane, co ty na to? :D

 • Funnel

  (Dle mého názoru je lepší vydat něco později, ale kvalitnější, než co nejrychleji, zato napsané s odporem)
  _________________________________________________
  Navzdory zdržení vydání tohoto článku nevidím žádné kvalitativní zlepšení

  – Po přečtení Názvu článku jsem očekával, že bude o Zelnoslabově a blízkém okolí.
  Místo toho se zde oběvuje popis Wanery a lehce vzdáleného SmallVille

  Ohledně podčlánku Wanera:
  – Očekával bych že pokud chceš o něčem psát tak zkontaktuješ osobu s tím dostatečně obeznámenou (v případě Wanery královna či správce)
  – Několikrát jsem se díval na Wanerskou věž, jmenujíc se Ashbringer a na Londýnský „Big Ben“ což je zvon visící v Elizabeth Tower (dříve Clock Tower) a nějak se mi podobnost mezi zvonem a věží vytrácí … (asi chyba na mé straně)
  Ale teď k věci, určitě jsi myslel tu věž „Big Ben“ – zde je podobnost jen v tom, že to je sakra velká věž s hodinami.
  – Nevím jak styl CNC ovlivňuje možnost cestování, ale dobře možná to je trochu nezvyklé oproti běžnému a fádnímu CNC.
  – Ne, že by mi titul starosty neslušel, ale rozhodně jím nejsem. Pravou královnou(starostkou) je Lacrumae, já jsem pouze aktivní správce.

  Doufám že ti můj komentář pomůže ke zlepšení dalšího článku. Ale nečekal bych zase dlouho, protože kvalita po tom čekání …. ;-)

  • Illighair

   Mě se líbí, že ačkoliv žádně články na Majncraft nepíšeš, kritizuješ jejich obsahovou stránku…

   • Funnel

    To je snad podmínka sem psát abych mohl mít ať pozitivní či negativní ohlas ?
    That´s logic … :-/

  • Nojp

   Ohledně podčlánku Wanera:
   – Jelikož Paucto píše sérii Průvodce již delší dobu a postupně se dostává ke všem vesnicím a městům, jejichž správci/starostové jsou poctěni, že mají reklamu na hlavní stránce, proč by měl zrovna u Wanery dělat vyjímku?
   – věž ve Waneře opravdu připomíná londýnský Big Ben; jak tvarem, tak účelem (hodiny). Btw, Ashbringer je meč. Nechápu, proč si tak pojmenováváte věž. Whatever.
   – wanerský styl CNC by ničemu zas až tak nevadil, kdyby ovšem byla možnost napojit si tam CNC podle standartního. Ale ne. Když si člověk na vaše CNC napojí CNC podle stylu uznávaného celým serverem, hned tam má cedulky „přestavit nebo odstřihneme“. Skvělý přístup. Tleskám.
   – Tvůj titul je snad jediné, co tomuto článku můžeš vytknout. Pokud je ale Lacrumae královna, je v tvém případě starosta i správce v podstatě to samé.

   Díky, dokázal jsi (alespoň mně), že nemá cenu se jakkoliv angažovat do Wanery. Jsi totiž jediný, kdo si stěžuje potom, co dostal bezplatnou reklamu na hlavní stránce serveru.

   Howgh.

   • TheZoonder

    Ehh, číst si vaše komentáře je mnohem zábavnější než tento článek xD

    „Jelikož Paucto píše sérii Průvodce již delší dobu a postupně se dostává ke všem vesnicím a městům, jejichž správci/starostové jsou poctěni, že mají reklamu na hlavní stránce, proč by měl zrovna u Wanery dělat vyjímku?“ No výborně si Funnelovi vysvětlil, proč ho Paucto nezkontaktoval… Když by na to přišlo, tak by to Pauctovi ulehčilo práci s vymýšlením obsahu, který stojí za prd.

    „Věž ve Waneře opravdu připomíná londýnský Big Ben“ Ok, možná pro nezkušené oko… Holt kdy vidíš dvě věže na kterých jsou hodiny, tak jsou ihned identické… (Wanerská věž má zaoblenou střechu, detaily z křivek, vyčnívajících špičaté ozdoby, vede do ní most, má kulatý okraj hodin a celá je z šedého kamene. Big ben má střechu členitou a rovnou / vydutou přesně naopak než u Wanerské věže, Lineární zdobení nikde nevyčnívající, čtvercový okraj hodin)

    „Ashbringer je meč“ Není, byl. A aby si ho někdo také pamatoval, tak vzniklo pojmenování této věže.

    „přestavit nebo odstřihneme“ Kdyby se každý nejdříve zeptal, jestli se k Wanerskému intravilánu může připojit než nám griefne stěnu, tak by to bylo také lepší…

    „je v tvém případě starosta i správce v podstatě to samé“ No, tak jestli v Královské hierarchii znamená být rádce a automaticky kuchařem, číšníkem a komorníkem…

    „bezplatnou reklamu na hlavní stránce serveru“ Za tohle platit? Za tuhle reklamu? To je asi jako. Kupte si novou škodu fabii, není moc rychlá, není moc praktická hodně žere, jedná se o repliku VW Golf a cena je průměrná. Takhle na mne působí celý tento podčlánek.

    S pozdravem tvůj MMP (milý malý přítel)
    TheZoonder

    • Illighair

     Tak arogantních lidí je málo.

     • ZippyZippo664

      Kdyby se de*ilové zavírali, tak by nestačily věznice a nebylo by je kam stavět. Proto tu si asi mezi námi…

   • Funnel

    – wanerský styl CNC by ničemu zas až tak nevadil, kdyby ovšem byla možnost napojit si tam CNC podle standartního. Ale ne. Když si člověk na vaše CNC napojí CNC podle stylu uznávaného celým serverem, hned tam má cedulky „přestavit nebo odstřihneme“. Skvělý přístup. Tleskám.

    Tak to je asi tvoje mylná doměnka …
    Jen by bylo od lidí hezké se na tom předem domluvit.
    A trváme jen na tom aby vchod do těchto „odboček nenarušoval vzhled „hlavního tunelu, tzn. 2x se mi stalo že tam byl vyvedený stonebrickový tunel do prostřed našeho.
    A jestli jsi došel k takové to mylné představě kvůli tunelu matej773 tak tomu jsem říkal že buď nenarušit původní tunel nebo ať udělá stejný styl – to že udělal stejný styl je jeho volba, ne moje.

 • Paucto

  Článek o Waneře byl smazán, děkuji za pozornost.

Přihlásit se...

Zapomenutéheslo ?

Registruj se u nás!

Indikátor síly Hesla

Your password must be at least 8 characters long. To make your password stronger, use upper and lower case letters, numbers, and the following symbols !@#$%^&*()


Před registrací se ujistětě že jste napsali správný email a že v něm máte nějaké místo, hlavně uživatelé seznamu.