#Apríl – WIPE středu mapy

Jménem celého serveru si Vás dovolujeme pozvat na grandiózní TNT party, která odstartuje plánovaný WIPE centra mapy. S sebou si nemusíte brát nic, na místě totiž bude dočasně povolen /give, který můžete použít na získání potřebného náčiní. Rovněž bude povolen /tp, díky kterému nemusíte zdlouhavě cestovat. Kvůli velikému významů této akce se zvažuje i dočasné zrušení zákazu warez hráčům, díky kterému by se i tito milí lidé mohli pokochat úžasnými výbuchy a demolicemi.

TNT párty

A proč se vůbec TNT party pořádá? Důvod je jednoduchý a již několikrát avizovaný – je málo místa na mapě, hranice světa už prakticky nejdou rozšířit a noví hráči nemají téměř žádnou možnost se někde usadit. Proto byl zvolen postup, který je označován jako nejméně násilný – kompletní WIPE středu mapy (stejně tam nikdo nebydlí).

Jako první bude zničena Pískovna, kterou nikdo nepoužívá, protože písku má každý dost a na obchodování máme aukci. Spolu s ní budou odstraněny i Tři Vrchy, a to z důvodu přílišné blízkosti Pískovně (ktará tam v tu chvíli už nebude) a taky kvůli tomu, že stavební styl této osady znehodnocuje vedlejší Eddmondovo sídlo (taktéž bude zničeno). V 1.fázi demolicí bude také odstraněn Kostíkov (moc cobblestonu) a NepCube (která je sice několik tisíc bloků od středu mapy, ale to nikomu nevadí).

Druhá část WIPE postihne jako první město New York Town, a to konkrétně kvůli ošklivé nadzemní železnici. Následuje Chemička (stejně ty blafy nikdo nekupuje) a Paradajs, kde je akorát spleef arena a tudíž je to nepoužívané město. Summer Town bude zdevastován obřím drakem, který vyletí z místního Chrámu konce. Vedle stojící Velehory zničeny nebudou, protože nikdo neví jak .

Třetí fáze započne své řádění v Projektu X, kde budou zabaveny jaderné zbraně a ty budou poté beze zbytku vystříleny na vedle stojící ArtPark. Přeživší budou odesláni do Pevnosti Boyard, která bude následně zničena také. Demolice postihne i město Kráter, které má nepraktický tvar a akorát zabírá místo nováčkům (okolní projekty budou zničeny také, s výjimkou Dostihové dráhy, která zajistí nováčkům základní obživu). Bohužel plugin, který napsal náš oblíbený mod Amunak a který zajišťoval mezigalaktické přenosy pomocí End portálů, se rozbil a z tohoto důvodu se musí zničit i Artefakt Hvězdný most.

Poslední, čtvrtá fáze odstartuje ve Federaci, kde budou postupně obsazeny nepřátelské křižníky a Borgská krychle, pomocí kterých se zničí celý kvadrant Alfa a Warp 5 komplex (Kvadrant Beta se ničit nebude, je tam Futurama. Každý má rád Futuramu). Nedaleký Atomový hřib se ničit nebude, naopak bude po letech konečně dostavěn. Zničeno bude naopak město Winterhold (proč? proč ne…) a sousední Samotka. Příslušníci Ledové Legie budou zahnáni do Ledového hvozdu (který spojuje obě města), který bude následně vypálen.

 

Jak sami vidíte, tímto mírumilovným řešením se zajistí více místa na ubytování pro nováčky. Na zničeném území mohou stavět své vlastní domy, krásné trapky, nebo dokonce celá města v thajském stylu, která budou dozajista ozdobou našeho serveru a vytvoří solidní zázemí pro plánovaný příchod warez hráčů, na který se všichni už jistě velmi těšíme.

Celou  akci sponzoruje skupina BauNax.

Těšíme se na vás a přejeme příjemné prožití 1.dubna 2014!

 • Mirimon

  Před rokem byl ten apríl mnohem lepší, ale snaha se cení.

  • Martin

   Tak ujal se toho Utheraptor, tak se nediv.

 • Nikdo

  nemuzes se jen tak nachytat na majncraftovsky april.

 • Nikdo

  Nič vtipné absolútne oničom ani som nepohol kútikom úst Utheraptor neujímaj sa už takýchto Aprílových žartov

 • tomio

  Perfektní! :)

 • dandasy

  Já sem se na to (jako pokaždé) nachytal :) :D

 • Dan Malátek

  Jo že by pustili Warezáky to mi bylo dost divný ale to o Paradajs, NYT a Pískovně je pravda tak to mohli zbourat

Přihlásit se...

Zapomenutéheslo ?

Registruj se u nás!

Indikátor síly Hesla

Your password must be at least 8 characters long. To make your password stronger, use upper and lower case letters, numbers, and the following symbols !@#$%^&*()


Před registrací se ujistětě že jste napsali správný email a že v něm máte nějaké místo, hlavně uživatelé seznamu.