Doprava

Povrchová doprava

Povrchová cesta vede od spawnu směrem na sever a po okolí. Přímo ze spawnu se dostanete do obchodní čtvrti, z které se po cestě můžete vydat do NPC vesničky, jílovny a hráčského města. Z hráčského města vedou cesty na všechny světové strany.

Vodní doprava

Na mapě se nachází pár moří a větších jezer. Většina z nich, zatím není propojená vodními kanály. Naštěstí se v okolí spawnu nachází několik menších přístavů, jeden se nachází přímo v NPC vesnici a druhý za portálem v obchodním městem.

Vzdušná doprava

Na serveru je možné najít elytra (křídla) a díky boostu z raketek se můžete dopravit ve chvilce takřka všude. Nevýhodou je ovšem velká spotřeba gunpowderu na raketky a také velké riziko úmrtí při vzlétání a přistávání.

CNC

Zkratka pro Centrální Nether Cesty, jedná se o síť tunelů, která slouží k dopravě po Netheru. V Netheru je vybudovaný základní kríž, v kterém je k dispozici pěší prostor, který slouží pro létání s elytrou, také ledovka, lodní ledovka a železnice. Novou přípojku vám nemusí schválit moderátor, můžete si ji postavit sami, ale musíte dodržovat pravidla. Na sever vede červená linka, na jih modrá linka, na východ cyan linka a na západ oranžová linka.