Sponzoři, VIP a frčky

Sponzor

Sponzorem se stanete přispěním alespoň 200 Kč, které jdou přímo na provoz serveru - bez příspěvků by server zanikl. Nemá žádné jiné zdroje příjmu (jako prodávání herních výhod, unbanů atd.). Sponzoři nemají ve hře žádné materiální výhody, mají oproti běžným hráčům jen světle zelené jméno a přístup k několika informačním příkazům navíc.

Jsou to :

  • /co i - zjišťování poslední manipulace s blokem 
  • /tps - ticks per second serveru (výkon serveru)
  • /astools - přístup k speciálnímu pluginu na úpravu armor standů.
  • /hat - nasadí vám na hlavu blok/předmět, který máte v ruce

Frčka

Frčka je speciální znak za jménem, s frčkou se můžete leda tak vychloubat, nebo pomocí příkazu /book, editovat již podepsané knihy. Frčky udělují moderátoři kteří bedlivě sledují chování každého z vás. Zatím jsou udílené dva typy, první typ je červené M, které dostávají moderátoři, kteří již nemoderují. Je to taková připomínka a hlavně dík za to že moderovali. Druhý typ je oranžové V, které se dává za pomoc serveru, nebo za opravdu skvostné stavby (za ty se VIP nedostává), je to takový mezistupeň mezi sponzorem a VIP. Je možné že v budoucnu přibude další, kdo ví.

VIP

VIP je role, kterou uděluje dwi, na základě návrhů moderátorů. Nejde koupit a nejde získat jen tak, uděluje se za příkladné chování na serveru (pomoc pří dotazu v chatu atd.), za pomoc moderátorům, či za nějaký velmi veliký čin pro server. V minulosti bylo VIP uděleno třeba za opětovnou organizaci Majncraft srazu,    VIP můž epoužívat příkaz /dynmap hide/show, který vás skryje na dynmapě, tak že nejste vidět.