Tethys

Základní informace o mapě Tethys

Majncraft.cz je hlavně velký survival vanilla-like server. To znamená, že používáme pouze pluginy, které zlepšují hratelnost základní hry na velké mapě a ve velkém množství hráčů a výrazně ji neovlivňují. Jednou ze změn oproti základní hře je u nás virtuální měna, která umožňuje obchodování mezi hráči prostřednictvím speciálních obchodů i ve chvíli, kdy jeden z nich není ve hře. Můžeš si u nás zahrát se svými přáteli, postavit si své vysněné budovy, které chceš předvést světu, nebo poznat spoustu nových lidí, ktéré zajímají stejné věci jako tebe. S nimi se pak můžeš čas od času sejít i v reálném světě (několikrát ročně pořádáme srazy). Na serveru máme relativně přísná pravidla hraní a dbáme na jejich dodržování – důležité je pro nás například to, aby vám nikdo  bez dovolení nestavěl v okolí domu. Nefunguje zde žádné kupování parcel a pozemků – můžete volně vyrazit do přírody a začít budovat své sídla. Velké projekty kvůli přehlednosti a kontrole kvality staveb schvalujeme na našem fóru.

Pravděpodobně nejdůležitějším pluginem, sloužícím k sdílení vašich projektů a staveb, je dynamická mapa.  Kromě toho se používá k ulehčení orientace ve světě, hledání hráčů, ostatních projektů a v neposlední řadě také „čistých“ míst, kde si projekt můžeš založit právě ty.

Co na serveru najdete?

Survival

Survival

Přátelská komunita na serveru, který je skoro jako single-player. Na serveru najdete jen pár pluginů pro zlepšení hratelnosti, pár vychytávek a vlastný generovaný terén.

Pravidelné eventy

Pravidelné eventy

Každý měsíc organizujeme různé eventy o hodnotné in-game ceny. Kromě eventů se na serveru nachází Minecaching, při kterém si můžete prohlédnout zajímavé stavby serveru.

Megalomanské projekty

Megalomanské projekty

Mapu měníme v průměru jednou za 5 let, proto je u nás vhodné stavět megalomanské projekty. Aby se vám váš velký projekt lépe stavěl můžete si pomoci módem Schematica.