Tethys

Information about Tethys

Majncraft.cz je hlavně velký survival vanilla-like server. To znamená, že používáme pouze pluginy, které zlepšují hratelnost základní hry na velké mapě a ve velkém množství hráčů a výrazně ji neovlivňují. Jednou ze změn oproti základní hře je u nás virtuální měna, která umožňuje obchodování mezi hráči prostřednictvím speciálních obchodů i ve chvíli, kdy jeden z nich není ve hře. Můžeš si u nás zahrát se svými přáteli, postavit si své vysněné budovy, které chceš předvést světu, nebo poznat spoustu nových lidí, ktéré zajímají stejné věci jako tebe. S nimi se pak můžeš čas od času sejít i v reálném světě (několikrát ročně pořádáme srazy). Na serveru máme relativně přísná pravidla hraní a dbáme na jejich dodržování – důležité je pro nás například to, aby vám nikdo  bez dovolení nestavěl v okolí domu. Nefunguje zde žádné kupování parcel a pozemků – můžete volně vyrazit do přírody a začít budovat své sídla. Velké projekty kvůli přehlednosti a kontrole kvality staveb schvalujeme na našem fóru.

Pravděpodobně nejdůležitějším pluginem, sloužícím k sdílení vašich projektů a staveb, je dynamická mapa.  Kromě toho se používá k ulehčení orientace ve světě, hledání hráčů, ostatních projektů a v neposlední řadě také „čistých“ míst, kde si projekt můžeš založit právě ty.

What do you find on the server?

Survival

Survival

A friendly community on a server that is almost like a single-player. There are only a few plugins on the server to improve gameplay, a couple of scouts and your own generated terrain.

Regular events

Regular events

Every month, we organize various events with valuable in-game prizes. In addition to events, Minecaching is located on the server, where you can view interesting server structures.

Megaloman projects

Megaloman projects

We change the map on average every 5 years, so it is appropriate to build megalomania projects. In order to build your bigger project better, you can use the Schematica mode.